Van de redactie Door het wegvallen van de laatste wedstrijd in 1992, tegen Fortuna Sittard, bleef Ajax nogal wat achterlopen op de concurrentie. De inhaalrace zette zich in het nieuwe jaar onmiddellijk in. Vanaf 10 januari stonden er in die maand zes wedstrijden op het programma voor beker en competitie. Een goede warming up voor de rest van het seizoen. Want er staat het elftal nog wel het een ander te wachten. Zonder John van Loen evenwel, wiens transfer naar Feyenoord op de laatste dag van 1992 een feit werd en zonder Ron Willems die vertrok naar de Zwitserse Grasshopper Club. Uit de eigen Ajax-school zijn Dick van Burik en Clyde Wijnhard de nieuwe gezichten in de A-selectie. Natuurlijk lonkt iedereen al een beetje naar 3 en 17 maart als Ajax in kwartfinales voor de UEFA-beker de Franse club Auxerre zal ontmoeten. Tonnie Pronk had al vroeg zijn programma klaar om deze tegenstander te analyseren. In dit Ajax Magazine 5 vertelt Pronk over zijn werk als Assistent Directeur in de technische staf, waar scouting een voorname plaats inneemt. Mare Overmars vertelt over zijn wedervaren in zijn eerste half jaar als Ajacied en Rob Alflen beantwoordt in de rubriek "Carriere 7" zeven vragen over zijn loopbaan. In het Ajax Magazine 5 uiteraard weer aandacht voor de Ajax- jeugd en de amateurs. De supporters van Ajax laten van zich horen en het Ajax Magazine bericht ook over "Lucky Ajax", de club van oud-Ajacieden. Alle ogen zijn natuurlijk gericht op de resultaten van het eerste elftal in de competitie en KNVB-beker. Het is in het belang van iedereen dat Ajax op alle fronten blijft meedoen. We hopen daarover in Ajax Magazine 6, dat eind maart zal verschijnen, gunstig te kunnen berichten. Tijn Middendorp Bij deze eerste uitgave in 1993 richten wij ons nog hoofdzakelijk op de gebeurtenissen in de laatste periode van het vorige jaar. Daarna kon iedereen genieten van een redelijk lange winterstop. AJAX MAGAZINE FEBRUARI 1993

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 5