Clubnieuws Mededelingen Gereserveerde plaatsen Op de algemene ledenvergadering van september jl. werd de opmerking geplaatst dat personen met meerdere seizoenkaarten (bijvoorbeeld vader en zoon) in het Ajax Stadion wèl naast elkaar kunnen zitten maar in het Olympisch Stadion niet. Gezegd is toen al dat aan een dergelijke situatie, vanwege ondermeer administratieve oorzaken, weinig is te doen. Natuurlijk wil Ajax niets nalaten om het iedereen zo aangenaam mogelijk te maken en is er besloten te bezien of er hier toch geen mouw aan te passen valt. Derhalve wordt een ieder, op wie deze situatie betrekking heeft, verzocht zich schriftelijk bij de administratie van Ajax te melden, met vermelding van de betreffende gereserveerde plaatsen in zowel het Ajax- als Olympisch Stadion. Parkeren in Diemen Nogmaals een oproep aan een ieder die bij thuiswedstrijden de auto in Diemen wil parkeren. Dat dient absoluut dusdanig te geschieden dat al het doorgaande verkeer (dus ook brandweer en ambulance) daar geen hinder van ondervindt. Is dat wel het geval, wordt de auto absoluut verwijderd. Ook het parkeren op de stoep heeft onherroepelijk tot gevolg dat uw auto wordt weggesleept. Buiten Diemen vindt u voldoende parkeermogelijkheden. Laat een ieder meewerken aan het oplossen van het parkeerprobleem in Diemen. Het kost U weinig extra moeite en het kan u een behoorlijke extra besparing opleveren. G.M. Holsheimer Hoofd secretariaat Bordjesclub De Bordjesclubavond 1993 zal plaats vinden op donderdagavond 18 maart. De lokatie is, zoals te doen gebruikelijk, de bestuurskamer van het Ajax-stadion. Wim Schoevaart Dankbetuigingen Langs deze weg wil ik de "Ajax-familie" dank zeggen voor de getoonde belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Ton Pronk Ik wil iedereen van Ajax, de spelers en ouders van mijn elftal, bedanken voor de belangstelling na mijn enkelbreuk. Deze steun heeft mij veel goed gedaan. In het bijzonder wil ik de medische staf en speciaal Erna Spil bedanken voor alle hulp die zij mij gegeven heeft om weer fit te worden. Casimir Westerweld Junioren B2 Langs deze weg wil ik het Bestuur van Ajax bedanken voor het mooie bloemstuk dat ik heb mogen ontvangen. Tevens dank aan de trainer, leider en spelers van de C2 voor het cadeau en hun warme belangstelling. Quido Lanzaat Junioren C2 PS: De redaktie verontschuldigt zich voor de late plaatsing van deze dankbetuigingen. AJAX MAGAZINE FEBRUARI 1993

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 33