Van de voorzitter Naast de nieuwjaarsrecepties van onze businessclub ABA en de Supportersvereniging, had het beleidsplan Betaald Voetbal onze aandacht alsmede zaken in en rond het Olympisch Stadion. Uw belang komt op eer Alhoewel het bestuur er om financiële redenen nog niet toe is overgegaan een nieuwjaarsreceptie te houden, zijn er toch twee groeperingen binnen Ajax die dat wel hebben gedaan. Op dinsdag 12 januari hield onze businessclub ABA een zeer gezellige receptie en op 18 januari was het de beurt aan onze Supportersvereniging "Ajax". Goede weg Bij dat laatste evenement wil ik speciaal even stil staan. Het was namelijk een heel bijzondere avond in Studio Aalsmeer. Meer dan 1500 leden van die jonge Supportersvereniging Ajax waren naar Aalsmeer gekomen om onder het genot van een drankje en een hapje gezellig bij elkaar te zijn. De volledige spelersgroep, de technische staf en het bestuur waren eveneens aanwezig en het deed me veel genoegen om te zien, hoe spelers en supporters zich met elkaar mengden. De eerste grote happening van onze supportersvereniging "Ajax" was dan ook bijzonder geslaagd en ik wil het bestuur van deze nog prille organisatie ten zeerste complimenteren. Ze zijn hiermee op de goede weg om Ajax en de spelers dichter bij hun supporters te brengen. "Altijd Ajacied" Op de laatste trainingsdag voor de kerstvakantie van onze selectie werd een gezellige afscheidslunch in het spelershome gehouden. Het was leuk dat John van 't Schip en Bryan Roy er ook waren. Zij kregen van Danny Blind een prachtige foto met opmerkingen en handtekeningen van de spelersgroep aangeboden. Beiden memoreerden in een korte speech, dat zij altijd Ajacied zullen blijven en, wanneer zij in Nederland zijn, vaak naar De Meer zullen komen. Uit het oog betekent bij hen dus niet uit het hart en dat geeft mij een prettig gevoel. Na Bryan Roy hebben ook John van Loen en Ron Willems ons verlaten. AJAX MAGAZINE FEBRUARI 1993

Magazine (1987-2007) | 1993 | | pagina 30