De 32-bit computer. Sneller dan vele anderen. Dat is de Atari TT. maakt technology betaalbaar. voor Professionals Deze nieuwe topklasse computer is voorzien van de 32-bit MC 68030 processor met een kloksnelheid van 32 MHz. De TT isstandaard uitgerust met de mathematische MC 68882 coprocessor. Dit levert krachtige pres taties voor de meest ingewikkel de technische en wetenschappelijke toepassingen. In de standaardversie beschikt u over een geheugen van 2 Megabyte, uitbreidbaar tot 26 Mb. Tevens is de Atari TT standaard uit gerust met een 48Mb harde schijf. Zes monitorresoluties tot 1280x 960 pixels garanderen een helder, tril- lingsvrij en contrastrijk beeld. Vrijwel alles kan worden aangesloten op de Atari TT. Wat bij deze computer tot de standaarduitrusting behoort, moet bij vele andere machines achteraf worden ingebouwd. Het TOS 030 be sturingssysteem bevindt zich in de ROM. Deze uitstekende gebruikers interface werd al bij de ST computers ingevoerd. Deze is nu nog verder uitgebreid met talrijke extra moge lijkheden die de bediening nog makkelijker en overzichtelijker maken. U neemt de muis en beweegt daar mee snel over deikonen en drop down menu's. Op deze overzichtelijke desk top vindt u in één oogopslag alles wat u nodig heeft om snel te kunnen werken. Duizenden programma'szijn beschikbaar voor de Atari TT, want hij is compatibel met alle ST computers. Atari TT. Powertechnology voor nóg betere prestaties. Voor meer informatie over de nieuwe Atari TT computer kunt u kontakt opnemen met de dichtstbijzijnde dealer of rechtstreeks bij Atari telefoonnummer 03473-77272.

Magazine (1987-2007) | 1992 | | pagina 48