geaccepteerd. Hier niet. Ik heb zelden meegemaakt dat een speler je hielp na een fout. Spelbos alleen. Weet je wat ik zie na een foutje? Ruggen." Stanley Menzo in ELF "Je weet nooit of het aan de kook raakt, maar als het zover is, ben je bijna altijd te laat." David Endt over Dennis Bergkamp in De Volkskrant. "Ik zou het liefst nog een keer met Ajax in het Europa Cup 1-toernooi spelen. Mocht het er straks en uitzien dat we kampioen worden, dan zal dat de beslissing om te vertrekken moeilijker maken. Dennis Bergkamp in De Volkskrant "Ik heb er een hekel aan als ze niet voor de bal gaan maar voor je benen en het daarna goed proberen te maken door je een hand te geven. Onder het mom van: we zijn de grootste vrienden, dit hoort er allemaal bij, terwijl het er helemaal niet bij hoort." Dennis Bergkamp in VI "Bij Ajax heb ik het gevoel alsof ik met mijn kameraden op school zit. Het is veilig, vertrouwd en heel eigen. Moeilijk om dat onder woorden te brengen, want het is puur een kwestie van gevoel." Nog eens Dennis Bergkamp in De Volkskrant "...maar ik kan u verzekeren dat als Wim Jonk in huidige interviews alleen maar positief over mij zou praten, terwijl hij toentertijd twaalfde man was, ik me pas echt zorgen zou gaan maken." Leo Beenhakker in VI "..Michels was vóór alles een formidabele trainer..)..Ik neem hem slechts één ding buitengewoon kwalijk en dat is wat hij met Piet Keizer heeft gedaan. Tijdens het Wereldkampioenschap van 1974 zat één van de grootste voetballers aller tijden anoniem op de bank. En dat had niets te maken met tegenvallende prestaties, nee, dat kwam louter en alleen voort uit persoonlijke rancune." Velibor Vasovic in ELF "Hij kan mooie verhalen vertellen maar tactisch was hij niet sterk. Paste zich altijd aan de tegenstander, tijdens de wedstrijdbespreking zette hij altijd eerst de tegenstander op het bord. Wat nou aanpassen, wij zijn toch Ajax? Tegenstanders moeten zich aan ons aanpassen." Ronald de Boer in VI over Leo Beenhakker

Magazine (1987-2007) | 1992 | | pagina 65