Even voorstellen AANMELDINGSFORMULIER Het bestuur van de Supportersvereniging Ajax Foto: Louis van de Vuurst Wordt lid en profiteer Meer dan drie duizend Ajax-supporters zijn u reeds voor gegaan. Meldt u ook aan als lid van de Supportersvereniging Ajax. Het lidmaatschapsgeld voor het seizoen 1992 - 1993 bedraagt slechts f 50,00. Om lid te worden kunt u het onderstaande aanmeldingsformulier invullen en opsturen Vrijwilligers gezocht In de komende maanden zal door vele tientallen leerlingen van technische scholen in Amsterdam opknapwerkzaamheden worden verricht aan het Olympisch Stadion. Deze zijn noodzakelijk om Ajax daar, in afwachting van de nieuwe huisvesting in Amsterdam zuidoost, zonder problemen de topwedstrijden te kunnen laten spelen. De werkzaamheden worden onder verantwoordelijkheid van Ajax uitgevoerd, en daarbij zal nauw worden samengewerkt met de Supportersvereniging Ajax en met het Supportersproject Ajax. Er worden thans nog vrijwilligers gezocht die de leerlingen van de technische scholen willen begeleiden bij hun werkzaamheden. Hierbij denkt Ajax aan aanstaande timmerlieden, electriciëns en schilders. Mogelijk een idee voor gepensioneerden die hiervoor tijd beschikbaar hebben. Voor nader informatie kunt u het volgende nummer bellen: 020 - 6936602. Voorzitter Wim Zwaan (54 jaar). Actief als impressario voor onder meer het verzorgen van evenementen. Ajax-supporter sinds 1978. Penningmeester Theo Pouw (33). Werkzaam in de bankwereld. Ajax-supporter sinds 1977. Secretaris Jan Buskermolen (40). Werkzaam bij een reclamebureau, verzorgt o.a. advertenties voor klanten. Ajax-supporter sinds 1983. Vice-voorzitter Floris Thoolen (39). Werkzaam bij de Gemeente Amsterdam. Ajax-supporter sinds 1965. Tweede penningmeester Ruud Heerenveen (40). Werkzaam als gebouwbeheerder bij een centrum voor wiskunde en informatica. Ajax-supporter sinds 1961. Tweede secretaris Nico Smith (40). Werkzaam als onderwijs-adviseur. Ajax- supporter sinds 1966. Bestuurslid Meiinden Maal (28). Werkzaam bij een luchtvaartmaatschappij. Ajax-supporter sinds 1985. tnsvt* Ondergetekende, Meldt zich hierbij aan als lid Naamjuniorlid (jonger dan 18 jaar) Voorletters De contributie bedraagt 50,- per jaar begunstiger voor 250,-per jaar van de Supportersvereniging "Ajax". Hiervoor verleent ondergetekende tot wederopzegging machtiging aan de WoonplaatsSupportersvereniging "Ajax" om van zijn/haar bovenvermeld rekeningnummer de jaarlijks te betalen contributie af te schrijven Geb. datum(*s.v.p. aankruisen wat van toepassing is) (Post)banknr Datum U gelieve dit formulier in gesloten en gefrankeerde envelop te zenden aan Supportersvereniging Ajax, Postbus 94082,1090 GB Amsterdam Handtekening AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1992

Magazine (1987-2007) | 1992 | | pagina 59