De Supportersvereniging Ajax De erkende supportersvereniging Met goedkeuring van het bestuur van Ajax is per 1 mei 1992 de officieel erkende Supporters Vereniging Ajax opgericht. En sinds de eerste september van 1992 zijn wij ook aangesloten bij de Federatie van Supportersverenigingen Betaald Voetbal. Op de bijgaande foto, gemaakt kort na de persconferentie die volgde op de oprichting, kunt u kennis maken met het voltallige bestuur van de Supportersvereniging Ajax. Unieke voordelen Wie lid wordt van de Supportersvereniging Ajax profiteert direct van de unieke voordelen die het lidmaatschap biedt, eén van de belangrijkste voordelen is dat ieder lid van de Supportersvereniging Ajax voorrang krijgt bij het aanschaffen van toegangsbewijzen voor alle thuiswedstrijden van Ajax. Dus bij zowel competitie-, Beker als Europa Cup wedstrijden kunnen de leden van de Supportersvereniging Ajax rekenen op een voorkeursbehandeling. Via deze zogenaamde "claimregeling" kunt u twee keer per jaar uw "claim-formulier" De steun van supporters is voor elke voetbalclub van enorm belang. Het bestuur van Ajax ondekent deze stelling en vanaf haar aantreden in 1989 heeft het Ajax-bestuur voortdurend gewerkt aan het versterken van de relatie met de supporters. Ook de spelers worden, waar mogelijk, hierbij betrokken. Na afloop van de onvergetelijke eerste UEFA Cup-finalewedstrijd, in en tegen Torino, bleek waartoe een goede onderlinge verstandhouding kan leiden. Het eerbetoon van de spelers aan de meegereisde supporters, die tot ver na de wedstrijd op hun vak moesten blijven, was een happening die elke Ajax-supporter kippevel bezorgde. Onvergetelijke momenten. insturen. Op dat formulier geeft u aan voor welke wedstrijden u een kaartje wilt bestellen. De betalingen verlopen per bank of giro en de kaart wordt toegestuurd. Ook is het mogelijk de bestelde kaart op de wedstrijddag op te halen bij een speciaal daartoe geopend loket. Er zijn meer voordelen verbonden aan het lidmaatschap van de Supportersvereniging Ajax. Zo kunt u gebruik maken van een 15 procent kortingsregeling bij de aanschaf van Ajax-artikelen in de Ajax Fanshop (echter niet op wedstrijddagen). Voorts ontvangt u acht keer per jaar het exclusieve Ajax Magazine met daarin vanzelfsprekend nieuws over de activiteiten van de Supportersvereniging. Gedurende het seizoen zullen er, speciaal voor de leden van de Supportersvereniging Ajax, diverse activiteiten worden ontplooid. Waar mogelijk zullen Ajax- spelers hierbij actief zijn. AJAX MAGAZINE NOVEMBER 1992

Magazine (1987-2007) | 1992 | | pagina 58