om daar een glimp te kunnen opvangen van de hel den. Tegen half één 's nachts was het eindelijk zo ver: de Ajacieden presenteerden zich op het bal kon van de Stadsschouwburg. Niet alleen om zich te laten huldigen door hun supporters maar ook om diezelfde supporters te bedanken voor hun steun. In dit vrijwel volledig aan het UEFA-Cup-succes gewijde Ajax Magazine mogen de supporters ui teraard niet ontbreken. De foto-reportage, ge maakt door fotograaf Ruud Voll, is een huldeblijk aan die tienduizenden die Ajax onderweg van Öre bro naar Turijn met volle overgave steunden. Foto 6: Het Ajax-le- gioen op de Vakken S en T vormde tij dens Ajax - Torino een echte "Spion f Kop". Toen de Ajax-spelers in hun trainings- pakken de gras- mat kwamen in specteren gingen de sjaals omhoog en ver anderde het Sta dion in een rood-wit te zee. Het bezorgde de Ajacieden op het veld maar ook die op de tribunes koude ril lingen: een nog nooit vertoond spektakel. Foto 7: Uiteraard volgden de Ajax-supporters te genover de tribune vakken SenT het voorbeeld. Onder het beeld zong de massa: "Ajax!, Ajax!, Ajax!" Foto 8: Jong en oud stond op 13 mei achter Ajax. Deze jonge supporter heeft zijn Ajax-sjaal als bewijs dat de wedstrijd Ajax - Torino niet zijn eerste finale was. Foto 9: Spanning was er ook voldoende. Ajax had het tegen Torino niet gemakkelijk. Dat zag ook deze Ajax-koningin. Foto 10: De apotheose op het Leidseplein. Louis van Gaal betuigt aan een hossende, dansende en zingende menigte Ajax' dank voor de suppor- terssteun bij het winnen van de UEFA-Cup. Ook hun UEFA-Cup!

Magazine (1987-2007) | 1992 | | pagina 31