JEUGDOVERZICHT JUNIOREN A 2 In de laatste serie competitiewedstrijden werd de promotie voor het volgend seizoen veilig gesteld. Dit resultaat heeft de ploeg niet cadeau gekregen. Met een mix van B-junioren en eerste jaars A-junioren was het zo nu en dan hinken op twee gedachten wat oplei ding en prestatie (winnen) betrof.Vaak ging het uitste kend samen ook al werd er veel geëist. Gelukkig heb ben de spelers dat goed doorstaan. Proficiat aan Ton- nie Pronk die de promotie met deze selectie heeft be reikt. Ajax-bestuurslid Hennie Henrichs feliciteerd Ton Pronk, de A trainer van AjaxA-2, met het behaalde kampioenschap Foto: Ruud Voll Dan de wedstrijden: Tegen QUICK (Amersfoort) werd De kampioenstaart. De een ruime 4-1 zege behaald. tekst spreekt voor zich Patrick Kluivert (3x) en Mendel Foto: Ruud voii Witzenhausen scoorden. Dan de zware uitwedstrijd tegen A.D.O. (Den Haag), mede kandidaat voor promotie. Deze ontmoeting had bijna alles. A.D.O., bij een overwinning zeker van promotie, verloor ruim van een energiek spelend Ajax. Goals van Ali Fattouchi (lob), Paul Reumer (die de overwinning forceerde), Hans van de Haar (nuchter ingeschoten) en Mike Offenberg (vrije trap) be paalden de zege op 0-4. De competitieleider wilde kennelijk alle promotiebeslissingen in een week laten vallen want de woensdag daarop (bij kunst licht en veel publiek) moest in Hoorn tegen HOLLANDIA wor den aangetreden, opnieuw een kandidaat voor promotie. Het werd geen mooie maar wel een spannende wedstrijd. Mike Offenberg scoorde twee "beauties" en was matchwinnaar. Uitslag: 1-2. In de thuiswedstrijd tegen V.V.O.G. (Harderwijk) werden veel kansen gemist maar toch een 4-0 zege behaald door Paul Reumer en Patrick Kluivert,die ieder tweemaal scoorden. Na afloop van deze wedstrijd werd in het spelershome een ge- Beelden uit de kampioenswedstrijd van Ajax A 2 zellige bijeenkomst gehouden ter ere van de promotie, het- Foto's: Ruud voii geen bij een ieder in goede aarde viel. Teun Bogaard Tenslotte werd in Katwijk nog een competi tiewedstrijd afgewerkt tegen QUICK BOYS. Het werd een verdiende 0-3 zege tegen een zich goed verwerende tegenstander. Ali Fattouchi, Mendel Witzenhausen en -Paul Reumer zorgden voor de Ajax-pro- duktie. Een verrassing voor Casimir Westerveld, de (zie het gipsen been) geblesseerde jeugd speler van Ajax. Trainer Gerard van der Lem bracht hem een bezoek en verblijdde Casi mir met een shirt waarop alle eerste-elftalspelers hun signatuur hadden gezet T

Magazine (1987-2007) | 1992 | | pagina 52