Om te beginnen moet het ons dit keer van het hart dat er bijzonder weinig kopij is ingeleverd omtrent ons jeugdvoetbal. De basis van onze hele vereniging en van waaruit onze toekomstige talenten naar voren moeten komen. Vandaar op deze plaats nog maar eens een oproep aan alle jeugdleiders, dus van E2-junio- ren tot en met A1 junioren ons te voor zien van informatie over de verschillende elftallen en hun prestaties. U doet daar absoluut veel mensen een plezier mee en niet in de laatste plaats de spelers van uw elftal die toch graag hun team genoemd zien staan in het Ajax Magazi ne en zeker de doelpuntenmakers. Doet u het dan op z'n minst voor hen. Zeker geen lange verhalen, maar liefst kort en bondig en zaken die het vermelden waard zijn. Dan kunt u in dit Magazine nogal wat in formatie lezen omtrent de bouw van het nieuwe stadion in Amsterdam waar Ajax te zijner tijd zal optreden als vaste be speler. Zowel voorzitter Van Praag als bestuurslid commerciële zaken Uri Co- ronel berichten u hierover. Heel belang rijk natuurlijk voor onze club om te over leven want zonder een nieuw groot modern stadion kan Ajax in feite niet meer leven. En dan zal de competitie wel inmiddels in een zeer belangrijke fase gekomen zijn zodat we thans kunnen vaststellen in hoeverre Ajax nog serieus meedoet in de strijd om de landstitel. Tevens weet u dan ook of de club nog meedoet in het Europa Cup geweld. Het is te hopen dat het elftal kans ziet een prijs te behalen na de uitschakeling in het KNVB-beker- toernooi door Feyenoord. Helaas verscheen ons vorige nummer om allerlei redenen wat aan de late kant wat dan weer met zich meebrengt dat zaken, zoals die in ons laatste Magazine genoemd stonden, zijn achterhaald. Het heeft tevens tot gevolg dat dit blad u wat 6 Daar staan ze dan, de kanjers van Ajax E-1, vóór de wedstrijd Ajax - PSV. Het Olympisch Stadion is nog leeg maar aan het eind van hun voorwedstrijd zal de betonnen kuip volgepakt zitten met 48.000 toeschouwers. Een prachtige entourage waarin de jongste voetballers van Ajax zich van hun beste kant laten zien. De voorwedstrijd tegen AFC werd overigens met 4-3 gewonnen. Foto: Ruud Voll sneller bereikt om toch weer op schema te komen. Ondanks alles zijn we erg blij nog steeds goede berichten te horen in ons eerste seizoen van ons Magazine. U kunt er evenwel op rekenen dat de redaktie, drukkerij Boekhoven-Bosch en uitgeverij TEMA niets zullen nalaten het blad steeds maar weer verder te perfectio neren en het inhoudelijk nog interessan ter te maken. Wij houden ons daarbij al tijd aanbevolen voor heldere ideeën van anderen.Wie wat weet mag het zeggen of schrijven... Tijn Middendorp

Magazine (1987-2007) | 1992 | | pagina 6