VAN DE REDACTIE H et doet ons deugd dit keer louter goede berichten te kunnen melden. Na een wat lastige aanloop-periode met de bedoeling ons blad in een wat ander jasje te steken, zijn tot op dit moment de grootste problemen inmiddels verhol pen. De organisatie rondom de uitgave van het Ajax Magazine staat thans gro tendeels vast, de achterstand in tijdstip van publicaties is aan het eind van het vorig nummer volledig weggewerkt het geen wel resulteerde in twee bladen kort na elkaar in uw brievenbus. Gezien het feit dat dit vrij kort voor de feestdagen geschiedde had U tenminste enig lees voer voorhanden om de dagen met wat Ajax-gevoel door te brengen. Overigens zullen de echte Ajacieden dat gevoel toch wel gehad hebben na die lekkere winst op Feyenoord zo kort voor de Kerstdagen. Blij zijn wij ook met de al leen maar positieve geluiden omtrent de nieuwe outfit van het Magazine. Fris, vrolijk, kleurrijk, leesbaar, teveel om op te noemen. Het kwam ons allemaal ter ore en dat geeft toch weer de makers van het blad de nodige extra motivatie om te proberen alles nog beter en nog mooier te maken. En uiteraard zijn wij zeer verheugd met de goede resultaten van ons eerste elftal in de vaderlandse competitie en de ma nier waarop het team op het ogenblik speelt. Los van alle verdere resultaten in dit seizoen met betrekking tot competi tie, beker en Europa Cup, mogen we toch alle vertrouwen hebben dat in ieder geval het elftal in staat mag worden ge acht veelal goede uitslagen te boeken. Een compliment aan Louis van Gaal, die 5 nu niet bepaald onder de meest gunsti ge omstandigheden het roer moest overnemen, maar toch kans heeft ge zien een goed elftal neer te zetten met spelers die zeker een behoorlijke mate van gedrevenheid uitstralen al zal er al tijd wel wat te wensen overblijven. Dat hoort er nu eenmaal bij. U ziet, alleen maar goede berichten....! Tijn Middendorp

Magazine (1987-2007) | 1992 | | pagina 5