JUNIOREN C 2 De uitslagen: F.I.T.D1 - Ajax E1 1-18 AjaxEI - A.D.E. C/D 3-0 Ajax E1 -Middenmeer D1 3-1 AjaxEI - D.J.K. D1 3-0 Al mere D1 - Ajax E1 0-19 Amstelland D2-Ajax E1 0-7 Ajax E1 - A.S. 80 D1 15-0 Bijlmer D1 - Ajax E1 0-2 Athletico C/D - Ajax E1 0-11 Pancratius - Ajax E1 0-15 (bekerwedstrijd) D.J.K.D1 -AjaxEI 0-0 Amstelland - Ajax E1 0-2 (bekerwedstrijd) Ajax E1 - Almere D2 5-0 Voorafgaande aan de competitietopper Ajax - Feyenoordzou het D-elftal van Ajax de traditionele voorwedstrijd tegen de leef tijdgenootjes van Feyenoord spelen. Door de slechte gesteldheid van het veld kon die partij op het laatste moment echter niet doorgaan. Een enorme teleurstelling na tuurlijk voor de jonge Ajacieden die zich in de catacomben van het Olympisch Sta dion al volledig hadden geprepareerd. Foto: Ruud Voll Gezien de uitslag klinkt het misschien wat tegenstrijdig, maar tegen VOORLAND werd er door Ajax leuk gevoetbald, doch tegen het fysieke geweld van onze oppo nent bleek ons team niet opgewassen. On danks de 2-7 nederlaag willen we alle jon gens een compliment maken voor het vertoonde spel en de inzet, waarmee in de ze wedstrijd werd gespeeld. Tegen MAD JOE mocht op een slecht veld en met slecht weer geen goed voetbal ver wacht worden. Maar gelukkig bleek het te gendeel waar. Het werd een leuke en spannende ontmoeting, waarin wilskracht en werklust de boventoon voerden en Ajax zo nu en dan ook fraaie staaltjes voetbal demonstreerde. Ajax kwam door attent re ageren van Orson op voorsprong,doch bij rust stond alles weer gelijk. Gene bracht ons op 1 -2 waarna Madjoe wel sterker werd en ons op eigen helft vastzette maar, zij het zwaar bevochten, bleef de voor sprong gehandhaafd. Over de wedstrijd tegen A.F.C. valt van Ajax-zijde weinig positiefs te melden. Een ieder weet voor zichzelf wel wat er allemaal fout ging. De 1 -5 nederlaag was gezien ons spel zeker niet geflatteerd. Tegen RKAVIC uit Amstelveen speelde ons team beslist geen beste wedstrijd, al zou de uitslag 8-0 heel anders doen vermoe den. Tegen een dergelijke tegenstander, met zo weinig capaciteiten, moet minimaal de dubbele cijfers bereikt worden en mag het niet zo zijn, dat een ieder alleen voor zichzelf loopt te voetballen. Dan creëer je zelf een wedstrijd, waarin niets wordt ge leerd. Speelt onze C 2 normaal tegen C 1 elftal len, tegen B.F.C. kregen we zelfs te maken met de B 1Het werd een wedstrijd tussen de reus en klein duimpje waarbij enkele van onze jongens recht door de benen van hun tegenstander konden lopen. Ondanks de grote fysieke achterstand probeerde Ajax toch nog te voetballen en dan lukte won derwel redelijk. De 0-3 nederlaag lag dan ook zeker niet aan het vertoonde spel van Ajax maar aan de fysieke overmacht van onze gasten, welke overigens bijzonder sportief speelden. Tegen AMSTELLAND trof het elftal weder om een lichamenlijk sterke tegenstander dat ook voetballend aardig in elkaar stak. De hele wedstrijd liep onze ploeg achter de feiten aan en de 4-1 nederlaag was dan ook niet geflatteerd, ondanks de grote per soonlijke fouten bij de tegengoals. De ontmoeting tegen ABCOUDE had in de eerste helft een redelijk evenwicht en bracht Ajax een 0-1 voorsprong. Daarna werd het een heerlijke wedstrijd om naar te 44 kijken. Met individuele akties en fraaie combinaties werd ABCOUDE volkomen zoek gespeeld met als gevolg een 1 -8 overwinning hetgeen vooral aan het collec tief te danken was. Een vriendschappelijke wedstrijd tegen ULTRAJECTUM werd verdiend met 4-3 gewonnen waardoor de stijgende lijn zich voortzette. Tegen FLEVO '80 deden de twee ploegen niets voor elkaar onder en leverde de wed strijd ook geen winnaar op: 1 -1 De C2 nam in een oefenduel tegen de D1 aanvankelijk een 0-1 voorsprong waarna de D1 zich herstelde zodat er een aardige partij voetbal tussen twee bijna gelijkwaar dige tegenstanders ontwikkelde. Nog voor rust werd het 2-0 maar na rust kreeg de D1 loon naar werken (2-1en werd tot twee maal toe een goal van de D1 zeer omstre den door de scheidsrechter afgekeurd.

Magazine (1987-2007) | 1992 | | pagina 44