D at alle veranderingen even een aan loop nodig hebben om te komen tot een goede organisatie blijkt ook bij de gewij zigde constructies rond het Ajax Magazi ne. U kunt er evenwel op rekenen dat bin nen afzienbare tijd de regelmaat in het verschijnen van het blad zal terugkeren en dat, naar verwachting, ook anderen welke als gebruikelijk zorg dragen voor informatie omtrent de verrichtingen van de Ajax-elftallen gewend zijn aan het op tijd inleveren van kopij. Dit keer ontbreekt helaas het jeugdoverzicht, deels door het slechte weer van de laatste weken waar door nogal wat wedstrijden zijn afgelast. Maar ook de grotere discipline met be trekking tot het inleveren van kopij is daar debet aan. In de huidige organisatie moeten wij op bepaalde data afsluiten alle beschikbare kopij op "floppy" inleveren bij onze drukker bij sponsor Boekhoeven-Bosch waarna het in feite niet meer mogelijk is daarna nog kopij te verwerken zonder de datum van verschij ning in gevaarte brengen. Daarom verzoek de redaktie een ieder de inleverdatum van alle kopij, zoals deze permanent vermeld staat in de bestuurs kamer op voorland, strikt na te komen en onze redakteur Wim Heisterkamp op tijd te voorzien van kopij omtrent jeugd- en amateurvoetbal. Andere kopij dient uiterlijk op de datum van inlevering, zoals deze op pagina 3 staat vermeld, in het bezit te zijn van de Redaktie. In bijzondere gevallen is altijd overleg met de Redaktie mogelijk doch dit dient wel tot een minimum te worden beperkt. Ook anderen, die menen bepaalde infor matie via dit Magazine naar voren te wil len brengen, zijn van harte welkom. Dit blad dient er voor dat mensendie Ajax een goed hart toedragen .elkaar zoveel mogelijk te informeren omtrent alles van met onze club te maken heeft. Niet in de laatste plaats willen wij een ie der bij deze een zeer goed en sportief 1992 toewensen met hopelijk vele suc cessen voor onze club maar op de eerste plaats heel veel voorspoed en een zeer goede gezondheid voor U en de Uwen..! Tijn Middendorp Rust de jongste pupillen van Ajax zoeken de kleedkamer op. Foto: Ruud Voll

Magazine (1987-2007) | 1991 | | pagina 5