ZATERDAGVOETBAL AIAX 3 b De selektie van Ajax 3, Foto: Ruud Voll Neddloyd 2 -Ajax 3 4-1 Na de afgelaste wedstrijd tegen De Meer moest Ajax aantre den tegen Neddloyd, een zogenaamde "topper". Dat is het he laas nooit geworden. Door een arbitrale dwaling kwam ons team door een strafschop met 1 -0 achter terwijl wij toch het beste van het spel hadden. Nadat het in de tweede helft eerst 2-0 werd kon Ajax door een goedmakertje van de scheids rechter van elf meter 2-1 scoren. Door een aantal individuele fouten lipen de gastheren vervolgens verdiend uit naar 4-1 en was Ajax koploper af. Ajjax 3 - D.V.V.A. 2 5-2 In behoorlijke gespeelde eerste helft kwam Ajax verdiend op 3-0. Daarna zakten we wat terug en werden een aantal fraaie kansen niet benut. Zowel Ajax als D.V.V.A. scoorden nog elk tweemaal. Het had allemaal voor Ajax wat beter gekund. DANKBETUIGING Nu het weer de goede kant op gaat en ik mijn krukken aan de wilgen heb gehangen wil ik langs deze weg iedereen be danken voor alle belangstelling in de vorm van bloemstuk ken, fruitmanden opbeurende telefoontjes en anderszins. Ik verheug mij er dan ook nu al op binnenkort de lichame lijke verzorging van "mijn" mannen van Ajax Zaterdag 3 weer op te nemen. Hartelijk dank voor alles... Karin Bons Fysiotherapeute Ajax 3 Ajax3-Rood/Wit2 3-2 De uitwedstrijd was destijds erg moeilijk en ook nu werd het voor ons niet eenvoudig. Voor de rust kwam het elftal na 0-1 terug tot 1 -1 doch vanaf het moment dat Rood/Wit weer de leiding nam werden wij pas wat agressiever hetgeen resul teerde in twee doelpunten en dus de volle winst. Ajax 3 - D.J.K. 2 1-1 Door allerlei omstandigheden kwam Ajax wat verzwakt in het veld en moesten enkele spelers van de stand-by lijst het elftal completeren. Er werd door iedereen hard gewerkt en de 1 -1 stand was dan ook ruim verdiend terwijl er nog wel iets meer in had gezeten als de paar kansjes ook waren benut. Doelpunten maken wordt zo langzamerhand een obsessie. De treffers in de bovengenoemde wedstrijden kwamen voor rekening van Knaap (5x), Oudendijk (2x), Leeuwendaal, Pinkster en Haarms. Frans Grootenboer

Magazine (1987-2007) | 1991 | | pagina 49