5 I n de kroniek van dit magazine zult U onze excuses aantreffen voor de ver traagde verschijning van ons tweede nummer. U mag echter verwachten dat het in de loop van de maanden allemaal wat vlotter zal gaan en U met grotere re gelmaat 't Magazine in de bus kunt ver wachten. Het was bij de club een wat spannende tijddoor het onverwachte vertrek van Leo Beenhakker, maar het bestuur had alles snel onder controle, waardoor spoedig weer kon worden overgegaan tot de orde van de dag. De aanstelling van Louis van Gaal als hoofd van de tech nische staf en (wat later) de benoeming van Gerard van der Lem als assistent bracht Ajax weer in het ritme van compe titie- en Europa Cup wedstrijden, al heeft zo'n wisseling van de wacht altijd even tijd nodig om zich in de organisatie te voegen. Dat zal nu inmiddels wel een feit zijn en we willen Louis van Gaal en zijn techni sche staf alle succes toewensen met ho pelijk prachtige resultaten en aantrekke lijk voetbal, zoals ieder dat van Ajax gewend is. In de nieuwe uitvoering, zoals het Ajax Magazine thans verschijnt, valt U waar schijnlijk op, hoe kleurrijk alles is en dat in principe ook uitsluitend kleurenfoto's worden geplaatst. In deze ontwikkeling heeft onze jarenlange huisfotograaf Jan Mud een stapje teruggedaan, daar hij, in combinatie met zijn werk als persfoto graaf, vrijwel uitsluitend zwart/wit foto's maakt. Ook ontbrak vaak de tijd om bij ie dere thuiswedstrijd van Ajax aanwezig te zijn. Jan mag natuurlijk, met zijn meer dan 40 jaren trouwe dienst voor Ajax, voorde club niet verloren gaan en zal dan ook be schikbaarzijn op afroep voor activiteiten binnen de club. Voor het clubblad, nu dus magazine, zal dat minder zijn. De redac tie wil Jan Mud dan ook op deze plaats bijzonder dank zeggen voor zijn vele werkzaamheden ten behoeve van het clubblad in de vele jaren, dat hij foto's heeft geproduceerd. Wij hopen hem nog vaak bij onze club te mogen begroeten. Tot slot nog een verzoek: mocht U op merkingen en/of ideeën hebben, dit Ma gazine nog meer te verbeteren, schroom dan niet ons dit te laten weten Laat eens wat MEER van U horen! Tijn Middendorp.

Magazine (1987-2007) | 1991 | | pagina 5