NOTULEN LEDENVERGADERING NOTULEN VAN DE JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING VAN 26 SEPTEMBER 1991 1. Opening Aanwezig zijn 85 werkende leden en 20 ondersteunende leden. De voorzitter heet alle aanwezigen hartelijk welkom; vervolgens stelt hij Maarten Oldenhof, de nieuwe financieel directeur sinds 1 augustus 1991voor. Hierna worden enige ogenblikken stilte gevraagd ter nagedachtenis aan de werkende en on dersteunende leden die ons het afgelo pen seizoen zijn ontvallen. 2. Ingekomen stukken De heer Alleman heeft een brief gezon den dat hij vanwege veelvuldig verblijf in het buitenland niet de gelegenheid heeft zich veelvuldig in Ajax-kringen te bewe gen en dat het hem daarom verstandi ger lijkt ervan af te zien zich kandidaat te stellen voor de ledenraad. Berichten van verhindering zijn ontvan gen van de volgende leden: C.J. ter Beek, A.L. Blekkenhorst, A. Boerkoel, E. Borman, C. Boot, G.H. van Cooten, H.N. Dade, G. Dermout, D. Endt, N.J. Gianotten, E.J. Joustra, C.C. Kamlag, T. Kamlag, J. de Kok, G.P. Paulsen, D.P.H. Spits en W. Wassenaar. 3. Notulen van de jaarlijkse alge mene ledenvergadering van 26 september 1990 Er zijn geen op- of aanmerkingen zodat de notulen ongewijzigd worden vastge steld. 4. Verkiezing van 8 leden voor de ledenraad Aftredend zijn de heren: A. Alleman, R. Bartelsman, A.R. Been, J.C. van Dijk, C.C. Harms, M. Middendorp, H.A. Smit en Drs. K.G.A. Timman. De heer Alleman stelt zich niet herkies baar, de overige 7 leden wel. Voorts zijn kandidaat gesteld: Kandidaat: Voorgesteld door: J.H. Buskermolen Mr. N.J. Gianotten en J. Neefjes R. Leeser Mr. N.J. Gianotten en Drs. K.G.A. Timman Vervolgens stellen de nieuwe kandida ten zich voor. Het stembureau bestaande uit de heren E. Lefeber, J.H. Potharst, H. van Teu- nenbroek telt de uitgebrachte stemmen waarna de voorzitter de volgende uitslag bekend maakt: De heer R. Bartelsman 54 stemmen A.R. Been 74 stemmen J.H. Buskermolen 75 stemmen J.C. van Dijk 80 stemmen C.C. Harms 80 stemmen R. Leeser 75 stemmen M. Middendorp 84 stemmen H.A. Smit 74 stemmen K.G.A. Timman 84 stemmen 5. Verkiezing van de 3 leden van de Financiële Commissie Ten onrechte stond dit punt oorspron kelijk op de agenda van deze vergade ring; op de eerstkomende ledenraads vergadering zal dit punt aan de orde komen. 6. Jaarverslag van het secretariaat over het verenigingsjaar 1990- 1991 waarin opgenomen een ver slag over de werkzaamheid van de ledenraad. De leden hebben hierover geen vragen en betuigen hun instemming met dit ver slag. 28 7. Jaarverslag van de penning meester over het boekjaar 1990-1991 De heer van Os leest zijn verslag voor waarna de heer Waayer vraagt uit welke kosten de post wedstrijdkosten bestaat; deze bestaat hoofdzakelijk uit de kosten voor bewaking en ontvangst personen en verder uit reis- en verblijfkosten, huur Olympisch Stadion en kosten voor ver zorging en uitrusting. Verder zijn er geen vragen en ook over dit verslag tonen de leden hun tevreden heid. 8. Rapport van de Financiële Com missie (artikel 28, lid 9 van de sta tuten). Conform art. 28, lid 9 van de statuten van de A.F.C. "AJAX" doet de financiële commissie verslag over haar werkzaam heden van het verenigingsjaar 1990/1991Dit afgelopen verenigings jaar heeft de financiële commissie met het bestuurslid financiële zaken, de heer A.L. van Os en de directeur commercië le zaken, de heer A.J. van Eijden, verga derd op: 8 november 1990 24 januari 1991 26 maart 1991 21 mei 1991 13 augustus 1991 Daarbij werd van gedachten gewisseld omtrent de algemene postitie van Ajax, in het bijzonder de transfers, FIOD, Nieuw Stadion. 26 augustus 1991bespreking jaarver slag 1990/1992 met de heer Baars van accountantskantoor Coopers Lybrand te Amsterdam. 1 september 1991bespreking begro ting 1991/1992 Al deze vergaderingen vonden plaats in een goede open sfeer. Op grond van art. 27, lid 3 stelt de finan ciële commissie de algemene ledenver-

Magazine (1987-2007) | 1991 | | pagina 28