VAN DE REDACTI N a de Presentatiegids in nieuwe vorm treft u thans ook het Ajax Magazine aan in een wat ander jasje. In een tijd van vernieuwing, die ook op onze club van toepassing is, behoort ook wat aanpas singen aan de samenstelling en de lay out van dit blad. Was in de afgelopen seizoenen het blad nog onderverdeeld in Magazine en Club blad, nu hebben we gemeend om beide in elkaar te laten overvloeien en het ge heel onder de noemer AJAX MAGAZINE aan u te presenteren. Inhoudelijk zult u veel items uit de voor gaande uitgaven in het nieuwe Ajax Ma gazine terugvinden en er zal zoveel mo gelijk informatie vanuit onze vereniging tot u komen, in combinatie met verhalen en interviews, ook dat was u eerder al ge wend. Met Ajax-sponsor Boekhoven Bosch uit Utrecht sloot Ajax een nieuwe drukker in de armen. Die verandering heeft ook in vloed op de uitvoering van het Magazine. Veel kleurenfoto's en een moderner voorkomen. In dezen is het terecht te memoreren dat inmiddels afscheid is genomen van Frisch Drukkerijen en in het bijzonder Wil lem van Steenbergen die sinds mensen heugenis de verzorger van eerst ons clubblad en later ons Magazine/Clubblad was. De naam Van Steenbergen was, van vader op zoon, ook onlosmakelijk verbonden aan Ajax als de huisdrukker. Eerst als Drukkerij Grafica, later bij Frisch Drukkerijen. Alles veranderd maar dat neemt niet weg dat Ajax met wat pijn in het hart afscheid neemt en gezien de jarenlange en voor treffelijke relatie, wil de redactie niet nala ten Willem van Steenbergen dank te zeg gen voor alle inspanningen welke hij zich jarenlang heeft getroost om een zo goed mogelijk product af te leveren. Daarnaast wensen wij Boekhoven Bosch al het goede voor een prettige samen werking in de komende jaren. Inmiddels is een nieuw seizoen al van start gegaan en daarin zullen wij trachten om u via het Ajax Magazine zo goed mo gelijk te informeren omtrent de gebeurte nissen in en rond onze vereniging. Het is de wens van het Ajax Magazine om een groot publiekte bereiken maar ook de in terne zaken komen ruimschoots aan bod. Daarbij is enige hulp onontbeerlijk, met name wat betreft de informatie "van bin nenuit". En dan doelen wij op de mede delingen over de verrichtingen van onze amateur- en jeugdelftallen in de verschil lende competities en toernooien. Was de "kop", wat het vernieuwde Ajax Magazine betreft, er al af met de uitgave van de presentatiegids 1991 -1992, met dit Ajax Magazine nummer 2 zijn we de finitief op weg met een uitgave, waar we van hopen dat het door de lezers gewaar deerd wordt. Vanzelfsprekend blijft de redactie open staan voor nieuwe, verfris sende ideeën uit de lezerskring. Tijn Middendorp

Magazine (1987-2007) | 1991 | | pagina 5