GELUKWENSEN BIJ ONS 23STE KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND 7. Rondvraag 8. Sluiting verwachtingen voldeed wordt geantwoord dat de opbrengst toch is tegengevallen. Pas toen er voldoende aanmeldin gen waren is definitief besloten de avond door te laten gaan. De heer Henrichs deelt mede dat het zoeken van deelne mers aan jeugdtoernooi moeizaam verloopt. Door de studie- en begeleidingscommissie is een onder zoek uitgevoerd naar de nieuwe opzet van de intensivering van de jeugdopleiding, waaruit een aantal aansprekende conclusies kunnen worden getrokken. Het rapport zal ver der worden bekeken en voortgang vinden. De heer Kraan stelt dat het met het 1e elftal goed gaat, dat het 2e elftal de 2e plaats heeft behaald, ook de A1 is 2e geworden. De Technische Staf afdeling betaald voetbal zal komend seizoen uit Beenhakker, Van Gaal, Haarms en Pronk bestaan. Tot slot deelt hij mede dat t.g.v. het 90-jarig bestaan er nog een avond voor de leden zal worden georganiseerd. Op de vraag waarom trainer Mühren weggaat wordt geant woord dat dit zuiver een financieel probleem was. Als parttime-trainer zijn er grenzen. De keuze van Beenhakker voor het Nederlands Elftal was zijn eigen keuze, waarbij Ajax wel financiële afspraken met de KNVB is overeengekomen. Duidelijk is dat dit voor Ajax meer nadelen dan voordelen zal geven. De heer Henrichs deelt mede dat de technische staf voor de amateurafdeling er als volgt uitziet: G. v.d. Lem: A en B1 junioren A. Kohn: B en C junioren keepers Borman en De Haan: parttimers De samenstelling van de technische staf heeft nogal wat tijd gekost, en het is vervelend dat een aantal zaken naar buiten zijn gekomen. De technisch direkteur is degene die de trainersstaf samenstelt. Het bestuur geeft zijn akkoord. De heer Coronel zegt dat AjaxRoda JC in het Ajax- stadion wordt gespeeld. De open dag van vorig jaar was een succes en zal dit jaar vermoedelijk op 13 augustus plaatsvinden. Het ere-terras zal worden verbouwd, een sponsorbox zal bovenaan de VIP-tribune gecreëerd worden. De plannen betreffende het nieuwe stadion zullen eind mei bekend worden. Ajax is bezig te gaan onderhandelen over zijn bijdrage aan het stadion, waarvoor een speciale leden raadsvergadering moet worden vastgesteld, en waarbij ook tekeningen ter tafel zullen komen. Als kandidaat hoofdsponsor is de ABN in de markt met nog 2 andere kandidaten. TDK blijft tot 1 juli 1991 shirtsponsor. Ook zal er een aparte vergadering met de nieuwe voor gestelde reglementen moeten worden vastgesteld. Op de vraag wat er met het F-side-home gaat gebeuren, deelt de voorzitter mede dat Ajax evenals de andere clubs het plan Masman zowel op korte- als lange termijn steunt. De volgende vergadering zal hij één en ander op papier zetten. Tevens is er intensief overleg met Feyenoord en PSV als mede met de burgemeesters en hoofdcommissarissen van de betreffende steden, waarbij een aantal ideeën zullen worden ontwikkeld die hopenlijk gevolgd worden door de andere clubs. Er zijn ook plannen met de F-side, die als onderdeel van het totale supportersbeleid deel zullen uitmaken. De volgende vergaderingen worden vastgesteld op: Bespreking recent uitgebracht onderzoek: 8 mei 20.00 uur. Bespreking nieuw stadion: 1 juni 17.00 uuur. Bespreking huishoudelijk reglement: 7 augustus 20.00 uur. Aldus goedgekeurd en vastgesteld in de vergadering van Amsterdam, 7 mei 1990 M. van Praag G.M. Holsheimer Voorzitter Hoofd Secretariaat 48 Gemeente Bestuur Amsterdam Sigarenmagazijn 'Ajax' NAC K.N.V.B. Amsterdam Gezamenlijke passagiers Ajax-bus 'tGooi Vitesse Olympisch Stadion Stadsdeelraad Watergraafsmeer SW Maison v.d. Boer Bestuur en Gemeentefraktie WD PSV Martinair Rien Bal namens Amsterdam 715 FC Servette Citroen Tineke en Martin Schroder Henk van Ginkel (Galatasaray) Forbo Hummel Nederland Ruud Krol Geneve Commodore Lotto Benelux B.V. Jac. Ruts PSV TDK Stodel Beets Lichtreklame James Capel N.V. Amsterdam Roever Pia van Praag Zandvoortmeeuwen OAD A.L. Blekkenhorst Supp. Ver. Feyenoord Anderlecht Karei Albers (Vitesse) Stichting Eurovoetbal Umbro Wouwenaar (Duinoord, Wassenaar) Ecosport International A.E.K. Athene Sports International Pro Sport Hilversum Willem II A.B. Kungsbacka (Zweden) FC Kolping, Nijmegen FC Barcelona P.J. Hafkamp (B.V. de Vecht) Stichting Arbeidszaken Real Madrid Fortuna Sittard Börje Lantz A.B.N. Delta Fin B.V. Capelle a/d IJssel Estoril (Portugal) Coopers Lijbrand Umbro International (Manchester) Ecosport International, Monaco Dijker van Dien FC Twente KLM Nederland Ruud Geels Verder nog een groot aantal felicitatie kaarten van supporters en anderen die Ajax een warm hart toedragen, afkomstig uit het hele land. Namens het bestuur, de spelers, de technische staf, de medische staf en iedereen die heeft bijgedragen aan het succes van onze club de welgemeende dank voor uw blijk van waardering!

Magazine (1987-2007) | 1990 | | pagina 50