Amateurclubs met hun jeugd welkom op de gezinstribune Ajax-Volendam Nu Ajax-MW (en bijvoorbeeld ook na de topper Feyenoord-Ajax die op 13 november zijn beslag krijgt) speelt Ajax op 23 november tegen Volen dam. Wie zich de wedstrijd van vorig jaar nog voor de geest kan halen weet dat Volendam geen poesje is om zonder handschoenen aan te pakken. Lange tijd leek het er op dat Volen dam zou stunten maar twee goals van Johnny van 't Schip en Richard Witschge in de slotfase zorgden voor een 2-1 winst voor Ajax. Over het al gemeen weet Ajax tegen Volendam wel met doelpunten overweg. In de voorgaande dertien thuiswedstrijden kwam Ajax 54 keer tot scoren! Ajax—Volendam is op 23 november natuurlijk ook de wedstrijd van Wim Jonk en Richard Sneekes. Het programma Woensdag 19 oktober West-Duitsland-Nederland Zondag 23 oktober Ajax-FC Groningen Woensdag 26 oktober 2e ronde Europa Cup Zondag 30 oktober FC Utrecht-Ajax Zondag 6 november Ajax-MW Woensdag 9 november 2e ronde Europa Cup (return) Zondag 13 november Feyenoord-Ajax Zaterdag 19 en zondag 20 november 2e ronde KNVB-Beker Woensdag 23 november 3e ronde Europa Cup Zondag 27 november Ajax-Volendam Zondag 4 december VW-Ajax Woensdag 7 december 3e ronde Europa Cup (return) Zondag 11 december Ajax-BW Den Bosch Zondag 17 december Willem IIAjax De Ajax-jarigen In de maanden oktober en november vieren de volgende Ajacieden hun verjaardag: 17 oktober: Wim Jonk, 22 jaar 15 oktober: Stanley Menzo, 25 jaar 17 oktober: Marciano Vink, 18 jaar 19 oktober: Danny Hesp, 19 jaar 19 november: Mark Verkuijl, 25 jaar De bekende Gezinstribune van Ajax ademt iedere vrijdag weer een aparte sfeer uit. Dat komt niet in de laatste plaats door de amateurverenigingen die daar plaatsnemen met hun jeugd- elftallen. Die amateurclubs maken ge bruik van de speciale reduktieregeling waardoor ze tegen een zeer schappe lijke prijs de thuiswedstrijden van Ajax kunnen volgen. Tot aan de winterstop is het thuispro gramma van Ajax bekend en aan de hand daarvan is er voor belangstellen de amateurclubs een keuze te maken uit de te bezoeken duels. Zondag 23 oktober Ajax-FC Groningen Zondag 6 november Ajax-MW Zondag 27 november Ajax-Volendam Zondag 11 december Ajax-BW Den Bosch Inlichtingen omtrent het bezoeken van thuiswedstrijden van Ajax door ama teurverenigingen tegen het aantrekke lijke gereduceerde tarief kunt u ver krijgen bij: Inter Football Tel. 02963-4441 Richard Sneekes is één van de jonge Ajax-talenten. Momenteel stelt hij zijn aanvallende klasse in dienst van Volendam en met die club komt Richard op 23 november naar De Meer.

Magazine (1987-2007) | 1988 | | pagina 17