Nog één keer... hét hoogtepunt van 1987 Veelzijdig Marfo en Martinair Trading omgebouwd van passagiers- tot vrachtvliegtuig. Met de groei van het aantal passagiers en de enorme toename van de hoeveelheid vracht, ontwikkelde de onderneming zich voorspoedig. De tijden van de houten keet uit de beginperiode liggen ver achter ons. Martinair Holland zetelt al vele jaren in een groot, modern kantoorpand op Schiphol-Centrum. Vanzelfsprekend werd ook de vloot voortdurend aangepast en uitgebreid met steeds moderner en grotere vliegtuigen. Martinair Holland beschikt over een vloot waarmee zij tegemoet kan komen aan alle eisen die het moderne luchtvervoer stelt. De enorme ontwikkeling die Martinair Holland in de loop der jaren doormaakte komt ook tot uiting in de grote veelzijdigheid van het bedrijf. Befaamd is bijvoorbeeld de Martinair Party Service. De 'fijne keuken' van Martinair is uitgegroeid tot een organisatie, die overal in Nederland en soms ook daarbuiten, recepties, diners, parties en evenementen voor gezelschappen van 10 tot 10.000 mensen verzorgt. Martinair Party Service verzorgt bijvoorbeeld de speciale menu's voor bijzondere vluchten zoals die met de Regeringsfellowship (in onderhoud en reparatie bij Martinair en bestemd voor vervoer van leden van de koninklijke familie, ministers enz.). Martinair Party Service beperkt zich niet tot de verstrekking van eten en drinken en het beschikbaar stellen van gastvrouwen en gastheren. Zij is in staat de organisatie van evenementen van A tot Z op zich te nemen. Martinair Party Service is een veelzijdige organisatie, een feest voor iedereen. Het adres is: Martinair Party Service, Wijkermeerstraat 31 Hoofddorp, telefoon 02503-67100. De Party Service is niet het enige nevenvlak waarop Martinair zich bezig houdt. Hoog boven de Amsterdamse haven troont het Haven restaurant MartINN, een ontmoetingsplaats voor velen uit het Amsterdamse bedrijfsleven en 's-avonds een geliefde plek voor Amsterdammers en toeristen om te genieten van het formidabele panaroma. Het Haven restaurant MartINN vindt u op de De Ruyterkade 7 in Amsterdam, telefoon 020-25 62 77. Zeer bekend is ook het Martinair Promotion Team. Een korps gastvrouwen dat aktief is voor produktpromotie, op beurzen in stands van vele bedrijven, in onderzoeken naardienstverlening en op velerlei andere terreinen die met promotie te maken hebben. Martin Air Promotions heeft haar thuisbasis net als de Party Service aan de Wijkmeerstraat31 in Hoofddorp. Met Marfo maakt iedere Martinair passagier kennis. Het is de maaltijdenfabriek in Lelystad die de honderdduizenden lunches en diners produceert die op de Martinair vluchten worden geserveerd. Als dochter-onderneming van Martinair levert Marfo niet alleen aan het moederbedrijf, maar ook aantal van andere luchtvaartmaatschappijen. De jongste dochter van Martinair is de tak Martinair Trading. Ook met haar maakt de Martinair passagier kennis, want ieder jaar stelt zij het assortiment artikelen samen, dat aan boord wordt verkocht. Dat Martinair Holland een florerend, veelzijdig en uitermate modern bedrijf is komt uit bovenstaande duidelijk naar voren. Logisch dus dat Ajax en Martinair zo goed bij elkaar passen. Al acht jaar lang! Het nieuwe jaar is alweer aardig op gang ge komen maar met verse nostalgie kijken we graag nog even terug naar één van de mooiste momenten uit de Ajax-geschiedenis. In het warme Athene tilde Arnold Mühren op 13 mei om elf minuten over tien de Europa Cup voor Bekerwinnaars omhoog, nadat in de finale het Oostduitse Lokomotive Leipzig met 1-0 was verslagen. Een fantastisch en onvergetelijk moment, niet alleen voor alle Ajacieden maar voor heel voetbalminnend Nederland. Ajax, met zijn jonge en vrij onervaren ploeg opnieuw aan de Europese top, het leek een droom maar het was werkelijkheid.' Het voetballeven blijft niet stilstaan en in middels kan Ajax zich alweer richten op de kwartfinale-wedstrijden. Die worden op woensdag 2 maart en woensdag 16 maart ge speeld. Eerst ontmoet Ajax het Zwitserse Young Boys in Bern, veertien dagen later volgt de return in Amsterdam. 13

Magazine (1987-2007) | 1988 | | pagina 15