Overige commissies en vrijwilligers Wedstrijdsecretariaat jeugd Toernooicommissie Arbitrage de Toekomst Overige vrijwilligers Ter opluistering van de Ajax-receptie speelden Ajax Zaterdag 5 en het personeelsteam hun eigen Nieuwjaars wedstrijd. De stemming was opperbest en er werd geen schade aangericht want de stand bleef keurig in evenwicht: 2-2. Hans Bijvank Frank Jepkes Nico Schlette Algemeen secretaris Organisatie Jany van der Veen-toernooi Ondersteuning ABNAMRO Future Cup Hans Bijvank Jeroen van Hoesel Ben Kraanen Ed Lefeber Nico Schlette Frank Jepkes Algemeen coördinator: (Assistent)-Scheidsrechters: Ben Kraanen Rutger Koopmans Klaas Wijbrandi Ramon van der Horst Evert Verbrugge Peter Bosschieter Marcel Schenk Mitch Vonk Nick Duppen Wesley Croese André Herreveld Tom van Eijsden Kees Makkinje Jan van Oevelen Joop de Vries Ankie de Groot Ric van der Zwet Adriaan Hoogervorst Jan Scholte Hans de Jong Jan van Tusschenbroek Paul Mulder Kees van Haaren Rob Suer Ron Claassen Chris Dijkstra Chiel Beelen Wilma Beelen Peter Nederlof Brenda Toonen Fred Schijffers Theo Holtslag Henk Meijer Rutger Koopmans Andre Herreveld Cor van der Meulen Cor van Eijden Dirk de Groot Piet Bon Margriet Berger Omroep bediening scorebord de Toekomst Omroep bediening scorebord de Toekomst Ontvangst vriendschappelijke wedstrijden jeugd Coördinator ondersteuning wedstrijd organisatie de Toekomst Ondersteuning wedstrijdorganisatie BV Ondersteuning wedstrijdorganisatie Toekomst Ondersteuning wedstrijdorganisatie Toekomst Ondersteuning wedstrijdorganisatie Toekomst Ondersteuning wedstrijdorganisatie Toekomst Ondersteuning wedstrijdorganisatie Toekomst Ondersteuning wedstrijdorganisatie Toekomst Coördinator ballenjongens Jong Ajax ondersteuning wedstrijdorganisatie BV Coördinator ballenjongens Zaterdag 1 Coördinator ballenjongens Zaterdag 1 Ondersteuning wedstrijdorganisatie Ondersteuning wedstrijdorganisatie Ondersteuning Events Stewarding Toekomst Begeleiding arbitrage 1e elftal Begeleiding arbitrage Jong Ajax Begeleiding arbitrage Ajax Vrouwen Begeleiding UEFA delegate Youth League Namens Bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax Begeleiding UEFA delegates Ajax 1 Namens Bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax Vertrouwenscontactpersoon Vertrouwenscontactpersoon 38 ,h..iconiy surr supply

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 38