Commissieverslagen Redactie Ajax Clubnieuws Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst en Kassacommissie de Toekomst Paul de Ridder Nanini Zegerius Jan van Tusschenbroek Willem Wassenaar Jaap Waaijenberg Giovanni Zegerius Paul Mulder Jaap Maaskant René Zegerius, voorzitter 37 VVD-Kamerlid Dilan Yesilgöz-Zegerius en Ajacieden (en medewerkers van de Tweede Kamer) Ruud Haarms en Sven Butter begeleidden de Ajax Parkeercommissie door de Tweede Kamer. Verschillende politieke voorkeuren, maar de liefde voor Ajax verbindt allen. L U B N I E U W S Zoals de hele vereniging werd MSjl -smak#1' ook het Ajax Clubnieuws meegezogen in het even hart- veroverende als enerverende avontuur dat Ajax 1, het vlag genschip van onze club, in het voorbije seizoen beleefde De weerspiegeling van het succes van het eerste elftal is te zien op de covers van ons club orgaan: op vier van de zeven stond Ajax 1 centraal. De kern van Ajax Clubnieuws blijft echter het verenigings leven met daarbinnen de jeugd opleiding als aorta, de levensader die onze toekomst borgt. De positieve sensatie leert dat, om alle aan de club verbonden elementen aandacht te geven, er een gebrek aan ruimte in ons club orgaan is. Tijdens de redactievergaderingen sneuvelen soms onder werpen en ideeën waarvoor op zich aandacht méér dan gerecht vaardigd is. Dat lijkt pijnlijk, maar het duidt evenzeer de waarde en levensvatbaarheid van ons Ajax Clubnieuws. David Endt Samenstelling Redactie Ajax Clubnieuws Jan Buskermolen David Endt Yuri van Eijden Jan-Matthijs Harderwijk Ronald Jonges Ed Lefeber Tamara Schellekens Evert Vermeer Vaste medewerkers: Dick Goossens Hennie Henrichs Monique Janse Jacques Kattenburg Menno Pot Vormgeving: John de Vries Rob Stol André Stuijf Rianne van de Wetering Cees van Zuilen Dolf van Zoest Het seizoen 2018-2019 is voor de parkeercommissie probleemloos verlopen. Er is, vanwege gezondheidsredenen, afscheid genomen van Jan Meijer en Nelis Snijder, die daarmee 50 jaar vrijwilliger bij Ajax is geweest. Voor hen zijn Sven Butter en Nanini Zegerius in de plaats gekomen. Het afgelopen seizoen zijn diverse leden van onze commissie betrok ken geraakt bij andere werkzaamheden binnen onze vereniging. Aan komend jaar gaan we deze lijn voortzetten. Dit betekent dat de leden van de parkeercommissie in overleg breder ingezet gaan worden. In de bezetting is hiermee rekening gehouden. Ajax Parkeercommissie op bezoek in de Tweede Kamer Op 3 juni bracht een groep vrijwilligers van de parkeercommissie een bezoek aan de Tweede Kamer. Niet zomaar natuurlijk. Onder begelei ding van Tweede Kamerlid Dilan Yesilgöz-Zegerius, Ruud Haarms en Sven Butter kregen zij een exclusief kijkje achter de schermen van ons parlement. Zij kregen de massale keukens, de grote plenaire zaal en de verborgen parels van de Tweede Kamer te zien. Een interessant en gezellig bezoek op een plek waar veel Ajacieden werken, zoals o.a. het begeleidende trio. Tijdens een gesprek in de fractiekamer van de VVD kwamen we tot de conclusie dat we het op politiek vlak misschien niet altijd eens zijn, maar dat de liefde voor Ajax ons allen verbindt. Daarom kreeg Dilan Yesilgöz-Zegerius als cadeau een gesigneerd shirt van de selectie voor in haar werkkamer. René Zegerius Samenstelling Parkeer- Ron Claassen Zena Groenendaal Henk Dijkstra Adriaan Hoogervorst Marinus Kroezen Sven Butter Jan Nieberg Mia Nieberg Ron Robijn

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 37