Overledenen 32 De Amsterdamse volkszanger was een zeer trouw bezoeker van zowel Ajax 1 als het Ajax Vrouwen team. Zijn vrouw Joke Krommenhoek: 'onze grote kanjer heeft vijf weken gevochten, maar deze wedstrijd heeft hij niet kunnen winnen.' Rob Stout Overleden op 1 juli 2018 Lid sinds 1 juli 2001. Was 17 jaar lid van Ajax. Rob Stout is 78 jaar geworden. Harry Sacksioni Overleden op 12 juli 2018 Lid sinds 1 juli 1939. Was 78 jaar lid van Ajax. Harry Sacksioni was tot dan het oudste lid van onze vereniging. Sacksioni, die op 30 september 1921 in Amsterdam geboren werd, had een levenslange band met de club. De verbintenis begon op 23 september 1939 toen hij als lid werd aangenomen. Als voetballer, spelend als linksbuiten en links half, startte Harry in de junioren om een jaar later deel uit te maken van Ajax 5, in later jaren bereikte hij Ajax 2 en speelde zelfs een enkele keer in het eerste elftal. De aimabele Sacksioni was tot op zeer hoge leeftijd een zeer geziene gast op de clubavonden van Ajax en genoot bekendheid als middenstander in de Amsterdamse Rijn straat, waar zijn tabakswinkel vele jaren een voorverkoopadres voor Ajax was. Harry Sacksioni is 96 jaar geworden. Heinz Schilcher Overleden op 20 juli 2018 Lid sinds 1 juli 2014. Was 4 jaar lid van Ajax. Voor velen was het overlijdensbericht van Heinz Schilcher een verrassing. De op 14 april 1947 in Graz (Oostenrijk) geboren Schilcher maakte tussen 1971 en 1973 ruim twee seizoenen als centraal verdediger deel uit van de A-selectie van Ajax. Hij speelde 45 officiële wedstrijden voor de club. Tot zijn over lijden, na een ziekbed, was Schilcher regelmatig in Amsterdam om 'zijn' Ajax te bezoeken. Heinz Schilcher is 71 jaar geworden. Marcel Beukeboom Overleden op 18 augustus 2018 Lid sinds 1 augustus 2005. Was 13 jaar lid van Ajax. Op 18 augustus kwam het vreselijke nieuws dat Ajax Veteraan Marcel Beukeboom was overleden. In 2005 kwam deze grillige linkspoot de Ajax Veteranen versterken. Normaal begint zo'n nieuwkomer met een voorzichtige breedtebal en kijkt even de kat uit de boom. Zo niet Beukie. Die begon meteen met een Bergkampiaanse actie, gevolgd door een pass over veertig meter met buitenkant links waarmee hij meteen liet blijken dat hij niet gekomen was voor saai en risicoloos voetbal. In de tien jaar dat Marcel bij de Veteranen speelde heeft hij een onuitwisbare indruk achtergelaten, zowel binnen als buiten het veld. Technische hoogstandjes binnen het veld en humor daarbuiten. Ook door deze acties, en de zeven kampioen schappen, zullen we hem niet vergeten. Marcel Beukeboom is 51 jaar geworden. Koos Krommenhoek (Alberts) Overleden op 28 september 2018 Lid sinds 1 juli 2013. Was 5 jaar lid van Ajax. Koos Krommenhoek werd geboren in de Jordaan en begon zijn artistieke loopbaan onder de naam Koos Alberts. Zijn bekendheid als volkszanger kreeg hij met liedjes als 'Ik verscheurde je foto', 'Gisteren heeft ze mij verlaten' en 'Waarom ben ik met Kerstmis zo alleen?' Zijn leven kreeg op 29 oktober 1987 door een eenzijdig auto-ongeluk een dramatische wending. Sindsdien was zijn onderlichaam door een dwarslaesie verlamd. Alberts vocht zich terug en kwam in 1988 met een comeback-elpee: 'Het leven gaat door'. Koos Alberts was een fervente Ajax supporter en vanaf de start van de Ajax Vrouwen bezocht hij nagenoeg al hun thuiswedstrijden. Begin 2019 werd de niet eerder uitgekomen single 'Een Amsterdammer' postuum uitgebracht. Koos Alberts is 71 jaar geworden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 32