Parkeercommissie Paraat in weer en wind BS Onmisbare krachten die op de achtergrond bergen werk verzetten. Ook afgelopen seizoen was een jaar vol natgeregende jassen, kannen warme chocolademelk en bovenal veel gezelligheid.Als we terugkijken was het een geslaagd jaar waarin veel trouwe en nieuwe vrijwilligers een hecht team hebben gevormd.We kijken er naar uit om de komende jaren hiermee verder te gaan en, ongeacht de weersomstandigheden, het verkeer in juiste banen te blijven leiden en ouderwets te discussiëren over het nut en noodzaak van je parkeerkaart. Sommige dingen zullen nog even niet zo worden als we gewend waren, maar gelukkig zijn er het afgelopen jaar ook zaken geweest die zeker thuis horen in de bijdrage van de parkeercommissie aan dit jaarverslag. Zoals een aantal nieuwe mensen die hieronder verder worden geïntroduceerd. Mooi was de waardering die 'onze' Ron Robijn als 'vrijwilliger van het jaar' ontving. Uit handen van de voorzitter kreeg hij het kistje overhandigd. Sven Butter werkt in Den Haag en adviseert over poli tieke communicatie en campagnes. In het weekend is hij op de Toekomst te vinden om het over van alles te heb ben en zo min mogelijk over politiek. Nieuwe gezichten Naast de vele vertrouwde gezichten die jullie kennen van de parkeercommissie, zijn er de afgelopen tijd ook nieuwe mensen bijgekomen.We stellen ze kort voor: Henk Dijkstra is de voormalig directeur van het Leger des Heils in Amsterdam. Een jarenlang bekend gezicht in Amsterdam en nu dus ook op de Toekomst. Reinier van Dantzig is raadslid en horecaondernemer in de gemeente Amsterdam. Zijn vader heeft er een jaren lange trouwe dienst opzitten bij Ajax, dus nu is het aan hem om de eer hoog te houden. Dave Kroezen is afgestudeerd aan deTU Delft in niets minder dan 'aerospace engineering'.Ajax speelt soms voetbal van een andere planeet, maar Dave kan je er dus nog veel meer over vertellen. Samenstelling parkeercommissie Sven Butter Ron Claassen Reinier van Dantzig Henk Dijkstra Zena Groenendaal Adriaan Hoogervorst Dave Kroezen Marinus Kroezen Jaap Maaskant Paul Mulder Jan Nieberg Mia Nieberg Paul de Ridder Ron Robijn Jaap Waaijenberg Dinie Waayenberg Giovanni Zegerius Nanini Zegerius René Zegerius, voorzitter Ron Robijn, vrijwilliger van het jaar Ieder jaar worden vrijwilligers in het zonnetje gezet met het'kistje van de voorzitter'. Deze keer was er eentje voor Ron Robijn voor zijn jarenlange inzet en bijdrage aan onze club. We vroegen aan hem hoe het gaat in deze gekke tijd. Ron, hoe gaat het? Het gaat best goed. Je mist natuurlijk de club en de men sen die je daar al jarenlang kent. Je doet een beetje wat je kan doen. Hoe krijg je zo'n mooi kistje van de voorzitter? Op z'n minst natuurlijk vijf jaar vrijwilligerswerk doen. Maar vooral volhouden. In mijn geval is het al zeker vijf tien of zestien jaar met heel erg veel plezier. Heb je nog tips voor alle vrijwilligers die op dit moment even niet naar de club kunnen? Blijf positief. Er komt vast ooit een einde aan deze situa tie. Kijk of je naar wat wedstrijden kan gaan, dan kom je elkaar weer tegen en kan je weer een beetje bijpraten. René Zegerius en Sven Butter

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 72