Ajax Clubnieuws Een enerverende jaargang Heim warmte gevetr warmte kry^i Tijn Middendorp, de 'godfather' van het Ajax Clubnieuws. ji» Clubnieuws maar is ook de hoofdpersoo De kleine, maar hechte redactie van het Ajax Clubnieuws heeft, met al haar hulpvaardige tentakels (lees: de medewerkers), een zowel intensief als enerverend seizoen achter de kiezen en de 'C-factor' heeft daar een grote invloed op gehad. Ook bij de redactie waren diverse aanpassingen op allerlei terreinen aan de orde van de dag. Zo konden bijvoorbeeld de altijd gezellige redactievergaderingen niet meer in de fijne setting van de Toekomst plaatsvin den, maar kregen deze via digitale middelen hun beslag. Daarbij moest er op het gebied van redactionele invulling van ons onvolprezen club orgaan een stevig beroep worden gedaan op de creativiteit, domweg omdat een groot gedeelte van het seizoen voetballoos werd doorgebracht, en voetbal is toch het fundament van onze club. Noodgedwongen sloot de Toekomst, de ziel van Ajax, de deuren en dat gaf een naargeestig gevoel, dat ook doorwerkte binnen ons college van scribenten. Niettemin haalde het redactie team, bestaande uit Tamara Schellekens,Jan-Mat- thijs Harderwijk, Yuri van Eijden, Evert Vermeer, Jan Buskermolen, Ronald Jonges en David Endt, gecoördineerd door Ed Lefeber, het beste uit zich naar boven. Wie de zestiende jaargang van het Ajax Club nieuws in vogelvlucht doorneemt, krijgt een lezenswaardig én informatief beeld van de actua liteit én de bredere mijlpalen van onze vereniging, waarvan de voorzitterswissel bijzonder in het oog sprong. Onze nieuwe praeses Frank Eijken nam niet alleen de bestuurshamer over van zijn voor ganger Hennie Henrichs, maar ook de column-pen voor het Clubnieuws nam hij met verve ter hand. Ondanks de grote ondermijnende factor'corona' was leven, dat is een vrolijke aanmoediging voor een nieuw het ook in letterlijke zin een vruchtbare jaargang:Tamara redactioneel seizoen van Ajax Clubnieuws. Schellekens werd in juni moeder van Floris en Yuri van Eijden werd, ook in juni, vader van dochter Liz. Nieuw David Endt, hoofdredacteur Ajax Clubnieuws

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 71