M Barry Hulshoff Mustafa Yücedag Sjerk de Romph Tijn Middendorp Eddie Pieters Graafland Willy Schmidt 69 Eddie PG, every inch a gentleman. Overleden op 16 februari 2020 - Op 16 februari 2020 overleed Barry Hulshoff. De op 30 September 1946 als Bernardus Adriaan Huls hoff geboren Ajacied maakte deel uit van de gouden generatie voetballers die de club mondiaal aanzien gaven met het winnen van drie opeenvolgende Europa Cups, de Wereldbeker en twee keer de Europese Supercup. Hulshoff was een even markante als klasserijke verdediger die op zijn vakgebied tot de wereldtop behoorde. Hij kwam hij tot het formidabele aan tal van 385 officiële wedstrijden voor Ajax. Na zijn voetballoopbaan bleef Barry Hulshoff in het topvoetbal actief, onder meer als trainer, manager en begeleider. In meerdere rollen was hij dat ook in Ajax-dienst. Op maandag 24 februari werd in crematorium De Nieuwe Ooster in besloten kring afscheid genomen van Barry Hulshoff. Barry Hulshoff is 73 jaar geworden. Barry Hulshoff is 73 jaar geworden. Overleden op 17 februari 2020 Onze vereniging werd pijnlijk getroffen door het bericht van overlijden van onze ex-speler Mustafa Yücedag. De op 25 april 1966 geboren Yücedag kwam in 1982 van het Zaanse Zilvermeeuwen naar de jeugdopleiding van Ajax en debuteerde tweeënhalf jaar later, op II december 1984, in het eerste elftal. Nog twee keer meer zou hij als middenvelder voor de hoofdmacht uitkomen voordat hij de overstap naar PEC Zwolle maakte. Zijn voetballoopbaan bracht hem ook naar Turkije waar hij voor Sariyer, Galatasaray en Fener- bahce speelde.Yücedag, die op I7 februari 2020 overleed, sloot zijn profcarrière af bij De Graafschap. Meer recent kwam Mustafa nog een aantal jaren in actie voor de Ajax Zaterdag 4. Mustafa Yücedag is 53 jaar geworden. Overleden op I4 maart 2020 Was I9 jaar lid van Ajax. Sjerk de Romph is 77 jaar geworden. Overleden op 26 maart 2020 Was 50 jaar lid van Ajax. Een man van de club is heengegaan. Ajax zit in me, liet hij altijd weten. Uitkomend als buitenspeler in de B4 schreefhij al verslagjes. Hij had dat niet van een vreemde, want zijn vader Tinus Middendorp was toen al de man achter het Ajax Clubnieuws.Toen zijn vader overleed, nam Tijn zijn werk over. Hij was 56 jaar onbezoldigd schrijver voordat hij in 20I6 nood gedwongen het stokje overdroeg aan David Endt. Tijn Middendorp heeft jarenlang deel uitgemaakt van de ledenraad. In 2000 werd hij benoemd tot lid van verdienste en in 20I7 benoemd tot erelid. Tijn Middendorp is 74 jaar geworden. Overleden op 28 april 2020 Op dinsdag 28 april 2020 overleed op 86-jarige leeftijd oud-Ajacied Eduard Laurens 'Eddy' Pieters Graafland. Hij maakte deel uit van een echt Ajax- gezin, want ook zijn beide broers voetbalden bij onze club en zijn vader had een bestuurlijke rol bij Ajax. Pieters Graafland ontwikkelde zich snel en stond met 17 jaar al onder de lat van Ajax I. In 1957 werd hij met onze club kampioen van Nederland. Zijn recordtransfer naar Feyenoord in I958 deed veel stof opwaaien. Op de bijeenkomsten van Lucky Ajax en de Bord jesclub was hij een vaste gast. Eddy Pieters Graafland is 86 jaar geworden. Overleden op I5 mei 2020 Op I5 mei 2020 overleed in Almere op 93-jarige leeftijd oud-Ajax-spelerWilly Schmidt. De op 29 oktober I926 in Alkmaar geboren Schmidt kwam in I956 vanuit EW Eindhoven de Ajax-gelederen versterken en als linksbuiten (gewapend met de befaamde schaar beweging) speelde hij in totaal 82 wedstrijden waarin hij 25 keer scoorde. In I957 vierde hij met Ajax het landskampioenschap. Willy Schmidt was zowel in het dagelijks leven als op het veld een even elegante als markante verschijning die tot op ver gevorderde leeftijd een regelmatig bezoeker van de thuiswedstrijden van Ajax bleef. Willy Schmidt is 93 jaar geworden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 69