OS Er was veel belangstelling bij de nieuwsjaarswedstrijd. Nieuwjaarsreceptie Anders dan voorheen werd de Nieuwjaarsreceptie niet in het restaurant van de Toekomst gehouden. De beschikbare ruimte wordt alsmaar kleiner en de veilig heidsmaatregelen alsmaar scherper. Op basis van de aan tallen werd besloten uit te wijken naar de Glasgow'72 zaal aan de oostzijde van dejohan Cruijff Arena. Traditioneel wordt de receptie voorafgegaan door de Nieuwjaarswedstrijd tussen een team van het personeel van AFC Ajax NV en een combinatieteam van Ajax Zaterdag 4 en 5. De wedstrijd werd voor de gelegenheid gespeeld op het veld achter het doel Noord van de Johan Cruijff Arena. De belangstelling voor de nieuw jaarsreceptie is altijd al behoorlijk groot, maar dit keer, op de nieuwe locatie, mochten we maar liefst bijna 500 leden, partners, personeel en andere gasten ver welkomen. Bordjesclubdiner Een jaarlijks terugkerend hoogtepunt in het seizoen is het Bordjesclubdiner. Hiertoe worden leden die vijfen twintig jaar of langer lid zijn uitgenodigd. Het is traditie om het diner begin november te houden, maar door de overvolle voetbalagenda moestworden uitgeweken naar vrijdag 7 februari 2020. Deze verplaatsing bood ons een geweldig haakje om de avond thematisch op te hangen aan het afscheid van Hennie Henrichs als voorzitter van onze vereniging. Het werd een spectaculaire avond om nooit te vergeten. En ongepland bleek het Bordjesdiner niet alleen een hoog tepunt maar ook het laatste evenement van dit voortijdig beëindigde seizoen. Jan Buskermolen Samenstelling evenementencommissie Laura Alosery Heini Otto Ed Lefeber Ajax Travel Events Jan Buskermolen, voorzitter

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 63