Evenementencommissie Het had zo mooi kunnen zijn... 4 'Gelukkig Nieuwjaar', klonk het onafgebroken bij de inmiddels traditionele Nieuwjaarswedstrijd. De evenementencommissie had nog grootse plannen, maar COVID-19 heeft die gedwarsboomd.Alles was al klaar voor de viering van het honderdtwintig jarig bestaan van onze vereniging. Een week voor de viering gingen we echter met z'n allen in een zogenaamde 'milde lockdown' en toen moest alles en iedereen worden afge zegd. Op de rol stond, twintig jaar na dato, ook nog een reünie van alle medewerkers aan de Ajax Musivu. Die maakte onderdeel uit van het honderdjarig bestaan van de ver eniging en trok toen volle zalen. Maar ook dat voorne men moesten we laten varen. Het was gelukkig niet allemaal kommer en kwel.Vanaf het begin van het seizoen tot en met half maart hebben we een groot deel van de Ajax Evenementenkalender kunnen uitvoeren. Ajax Photo STAR Shooting Event We begonnen het evenementenjaar met een nieuw initi atief, nl. het'Ajax Photo STAR Shooting Event'. De kern van het evenement is het maken van team- en portretfo to's van alle vijf Ajax Zaterdag teams.Voorheen was dat een ongeorganiseerde en zouteloze bedoening. De spelers van ieder team kwamen dit keer het veld op door een haag van paparazzi. Op de achtergrond klonk de door de teams zelf gekozen favoriete muziek. Dat verschafte een mooie ambiance voor het maken van alle foto's. Nadat de fotosessie klaar was, verzamelden alle spelers zich op het veld voor een groepsfoto, die, bij wijze van experiment, van bovenaf werd gemaakt met behulp van een drone. De avond werd in het restaurant op gepaste wijze met een hapje en een drankje besloten. Traditionals In de loop van het seizoen vonden de bekende, traditio nele evenementen plaats, zoals de inauguratie van de nieuwe leden, de bijeenkomst van jubilarissen, de wijn proeverij, de Ajax Kraakavonden, het Sinterklaasfeest voor jeugd en amateurs en de kerstborrel.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 62