Er wordt hard gewerkt aan de uitwerking van de plannen die in fasen uitgevoerd gaan worden. stadion en twee extra velden ontwikkelen. Hiervoor is door Ajax een programma opgesteld dat inmiddels is ingediend bij de Gemeente Amsterdam.Voor de speci fieke invulling, met o.a. de eisen en wensen van Ajax, maar ook die van de betrokken gemeenten, zijn onder handelingen over de aankoop van P2 gaande. Vanwege het coronavirus ligt de focus van het project nu op de ontwikkeling. Conceptontwerp Bestemmingsplan voor het huidige terrein is in april ingediend bij de Gemeente Ouder-Amstel.Voor het Betaald Voetbal gebouw is het Voorlopig Ontwerp afgerond en wordt er na aanvullende werkzaamheden een start gemaakt met de ontwikkeling van het Definitieve Ontwerp.Voor het Sport en Opleiding gebouw is de planning aangepast en zijn er nog tussenstappen die we willen onderzoeken en bespreken alvorens we starten met het Voorlopig Ont werp. kernteamlid voor de inbreng van de inrichting van de terreinen en velden en Richard Wilhelm voor de onder steuning bij de invulling van de eisen en wensen van de gebouwen en voetbalfaciliteiten. De vereniging is als gebruiker van het complex betrok ken bij de planvorming in de persoon van Ed Lefeber. Daarnaast behoeven de plannen goedkeuring van de bestuursraad.Vanuit de BR hebben Ruud Haarms en Frank Eijken dan ook zitting in de Stuurgroep DNT. Vanuit het opgerichte projectbureau DNT wordt het hele project gefaciliteerd. Het kernteam wordt bijgestaan door onze projectpartners NL Architects (verantwoor delijk voor de architectuur), ingenieursbureau Royal Haskoning DHV ASC sports water e.a. Dat moet ervoor zorgen dat wat we willen ontwikkelen ook tech nisch mogelijk is. Projectorganisatie De organisatie van het project DNT wordt geleid door Robert Da Costa en Melle Sitters, als afgevaardigden van de directie. Samen met Susan Lenderink en Edwin van der Sar vormen zij de projectdirectie DNT. Daarnaast is er een kernteam opgericht om gezamenlijk de identiteit en wensen van de Ajax-organisatie inzake de herontwik keling van het sportcomplex in kaart te brengen. De kernteamleden brengen elk hun eigen kennis en expertise op hun vakgebied in. Zo is Coen Jonkerman STIJL-advocaten ondersteunt ons bij het juridische pro ces, een belangrijke schakel in een dergelijk proces. Daarnaast zijn er nog diverse projectpartners actief die inmiddels al vaak op de Toekomst zijn verschenen. Zo zijn er al enkele watergangen verlegd door aannemer JP Schilder en zijn er velden en terreinen aangepast door Target Sports. De beheerderswoning is onlangs, na jaren van trouwe dienst, verwijderd en zal straks plaats maken voor nieuwbouw. De Nieuwe Toekomst komt eraan! Ruud Haarms 53

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 53