Ajax Zaterdag 5 Jake Wollgarten Sportief gebaar na abrupt einde competitie Bobby Haarms Karakterprijs 2019-2020 Sinterklaas legde een bezoek af aan de Toekomst om zijn verjaardag met de Ajax Zaterdagamateurs luister bij te zetten. Het seizoen 2019-2020 begon op 7 september20l9 met een uit wedstrijd tegen KHFC en die eindigde in een 0-4 overwinning. Dat was de voorbode van een reeks van tien overwinningen op rij voordat we de eerste punten verloren tegen het sterke HBS (3-3). Uiteindelijk speelden we onze laatste wedstrijd van het seizoen uit tegen Sparta op 7 maart 2020. Dat was het moment waarop er abrupt een einde aan het seizoen kwam door COVID-19. Op dat moment hadden we 20 wedstrijden gespeeld, waarvan we 17 wed strijden hadden gewonnen, één keer gelijkspeelden en twee wed strijden verloren. Met deze prachtige resultaten stonden we toch nog maar drie punten voor op de sterke nummer twee op de rang lijst, zijnde HBS. Ajax werd als kampioen aangewezen door de organisatie van de competitie, maar dat hebben wij niet geaccepteerd omdat er zes wedstrijden niet waren gespeeld en ook niet meer gespeeld kon den worden. Halverwege juni was het gelukkig weer mogelijk om één keer per week te trainen. Het was een verademing om na drie maanden 'droog staan' het grootste gedeelte van de groep weer bij elkaar te hebben en om op het veld een partij onderling te spelen en weer ouderwets te dollen en te lachen. Voorafgaand aan het seizoen 2020-2021 heeftjan van Eijden aan gegeven te moeten stoppen als teammanager van Ajax Zaterdag 5. Mede namens alle spelers wil ikje bedanken voor al die jaren dat jij je hebt ingezet voor het team.We rekenen erop dat Boukje en jij ook in de toekomst aanwezig zijn bij onze wedstrijden. Inclusief derde helft met een bitterbal en een goed glas wijn Chris van Eck, teammanager Jake Wollgarten speelde voorheen bij VV Unicum en SV Lelystad. Een oud-collega voetballer tipte Detlef Le Grand. Detlef Le Grand heeftvervolgens in 2016 een gesprekgehad met Jake en zijn moeder en vol overtuiging is Jake daarna gestart in het team van Ajax Zaterdag 2, dat uitkomt in de reserve hoofdklasse. Jake heeft zich in het tweede elftal meteen goed ontwikkeld! Hij is fysiek sterk en heeft een uitstekende wedstrijdmentaliteit. Hij heeft zich vervolgens onderjorg Smeets en Yuri Rose bij het eerste elftal verder ontwikkeld tot een volwassen voetballer. Met name tactisch heeft hij veel bijgeleerd. Ondertussen speelt hij al voor het 3e sei zoen in de hoofdmacht van Ajax Zaterdag. De bondscoach van Curasao Ol9 had hem in het vizier om wed strijden te spelen voor de CONCACAF-cup. Hij werd uiteindelijk niet geselecteerd, maar de getoonde interesse geeft wel aan dat Jake zeer talentvol was en is. Jake maakt inmiddels dus al een aantal seizoenen deel uit van het eerste elftal en het afgelopen seizoen heeft hij een constant hoge prestatie geleverd in de wedstrijden. Een waardig winnaar van de Bobby Haarms Karakterprijs seizoen 2019-2020!

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 44