I9 Tijdens de ALV (fysiek én digitaal georganiseerd) werd Dick Schoenaker benoemd tot lid van verdienste. Ajax Zaterdag I. Dion Glumac wordt aangesteld als assistent trainer Ajax Zaterdag I en Sergio Cameron als trai ner Ajax Zaterdag 2. Ron Gerlof wordt aangesteld als vrijwil liger video-analist Ajax Zaterdag I. Er worden vooralsnog geen nieuwe leden benoemd, in afwachting van herij king van het ledenbeleid. De BR besluit wederom de Ajax Foun dation toestemming te geven de leden aan te schrijven om kaarten ter beschik king te stellen, zodat kansarme kinderen in de gelegenheid worden gesteld een wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA bij te wonen. Een update van het Masterplan de Nieuwe Toekomst wordt na toelichting van de directie geaccordeerd. Dit plan voorziet onder anderen in een separaat gebouw voor Ajax Betaald Voetbal. Er zijn evaluatiegesprekken gevoerd met de cateraar van de Belgradozaal. De leiderscompositie voor 2020-202I wordt vastgesteld. RonVerbrugge en Joël Silooy worden benoemd tot jeugd leider. Tevens worden Marcel Raven- steijn, Martin Wiggemanse en Rob Groenteman benoemd tot midweekse invalleiders. Patrick Gerlof wordt aange steld als elftalleider Ajax Zaterdag 3. Marcel Schenk wordt bereid gevonden de ontvangst van de arbitrage op de zaterdagen op de Toekomst voor zijn rekening te nemen. In goed overleg met de directie wordt besloten tot een herindeling van het ledenvak in verband met de uitbreiding van de business-seats op de hoofd tribune. Er wordt met de directie afge sproken dat er een nieuw ledenrestau rant wordt gerealiseerd achter de vak ken I0Ien I02, mede samenhangend met de realisatie van roltrappen bij ingang F. Besloten wordt Dick Karremans en Dick Schoenaker te benoemen tot lid van verdienste. Namens de bestuursraad, Ed Lefeber Er hebben drie gesprekken met de directie en RVC plaatsgevonden. En voorts zijn er drie algemene ledenvergaderingen gehouden. In de ALV van II september 20I9 heeft Daphne Koster, manager Ajax Vrouwenvoetbal, een presentatie verzorgd.Tevens was Susan Lenderink, de nieuwe financieel directeur aanwezig, zij heeft zich bij deze gelegenheid voorgesteld aan de leden van de vereniging. In de jaarvergadering van 4 december 20I9 heeft Susan Lenderink een toelichting ver zorgd over de jaarcijfers van AFC Ajax NV over het boekjaar 20I8-20I9.Voorts is door de bestuursraad verslag uitgebracht over de gang van zaken in het verenigingsjaar 20I8-20I9. Ditverslag is door de leden goedgekeurd en op basis daarvan is door de ALV van de vereniging décharge verleend aan de leden van de bestuursraad. Ed Lefeber, manager verenigingszaken, heeft tijdens de ALV een toelichting gegeven op hetjaarplan van de vereniging. De geplande ALV van 22 april 2020 werd in verband met de Covid-I9 pandemie uitgesteld tot 8 juli 2020. Ditwas de eerste ALV in de geschiedenis van de club die fysiek én digitaal te volgen was. Naast een kleine honderd fysiek aanwezige leden in de Johan Cruijff ArenA werd de vergadering daardoor digitaal bijgewoond door nog eens zo'n honderd leden. Ook de verkiezing van een nieuw lid van de bestuursraad, Marc Stuut, vond digitaal plaats. De digitale procedure was mogelijk vanwege een tijdelijke landelijke spoedwet. Marc volgt Dick Schoenaker op die als blijk van dank en waardering voor al zijn inspanningen voor de vereniging, in tal van verschillende rollen, benoemd werd tot lid van verdienste. Frank Eijken gaf tijdens deze vergadering een uit gebreide toelichting over de procesgang rondom de herijking van de strategie van de vereniging. Jan Buskermolen heeft de herplacering van de leden in de ledenvakken uitgelegd. Menno Geelen heeft namens de directie een inkijkje gegeven in de impact van het Covid-I9 virus op het stadionbezoek. Ruud Haarms verzorgde een vooruitblik op het seizoen v.w.b. ontwikkelingen bij de jeugd, de vrouwen en de amateurs. In de Buitengewone Algemene Leden Vergadering (BALV) van 23 januari 20I9, gehou den in het restaurant van de Toekomst, stond een presentatie van Jeanette Jongejans, manager Ajax Foundation, op de agenda. Zij moest zich helaas wegens ziekte afmelden. In plaats daarvan is, tot genoegen van velen, de indrukwekkende Ajax Erfgoed documentaire 'Een prachtige Daad' integraal vertoond.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 19