Verslag bestuursraad Twee leden werden verrast met het 'kistje van de voorzitter'. De voorzitter zelf werd benoemd tot lid van verdienste van de KNVB. In het seizoen 2019-2020 heeft de bestuursraad achttien keer vergaderd, soms fysiek en soms digitaal in ver band met de bekende beperkingen samenhangend met het Covid-19 virus. Hieronder een beknopt overzicht van de onderwerpen, die gedurende het seizoen 2019-2020 in de bestuursraad zijn bespro ken. Jan Scholte (coördinator kleedkamer- gebied en tevens actief als coördinator ballenjongens bij de wedstrijden van Ajax I enJongAjax) en Ron Robijn (lid van de Parkeercommissie en bij velen bekend als degene die voor dag en dauw op zaterdag de slagboom naar de Toe komst bedient), worden gekozen tot Vrijwilliger van het jaar. Verenigingsbudgetvoor 2020-202I is in overleg met de directie vastgesteld. De BR besluit de RvC van de NV décharge te verlenen. Contributies voor het seizoen 2020- 202I zijn vastgesteld op hetzelfde prijs niveau als het seizoen ervoor. Dit geldt ook voor de partnerkaarten. Besloten wordt om de leden geen restitutie te verlenen voor niet gespeelde wedstrij den of voor wedstrijden waarbij beperkt publiek aanwezig mag zijn. Besloten wordt om de jaarlijkse ver jaardag van de vereniging af te gelasten in verband met de Covid-I9 pandemie. Dit geldt daarna tevens voor andere verenigingsactiviteiten zoals de Schalen avond en de slotavond van de amateurs. Contracten met de zaterdag-trainers Detlef Legrand en Marco Ruitenbeek worden met I jaar verlengd. Detlef Le Grand wordt benoemd tot trainer 18

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 18