'Hennie Henrichs werd benoemd tot ere-voorzitter Ajax O11 wint op zondag 8 maart 2020 het Jany van der Veen Toernooi. voorzitter van de vereniging. Dat betekent dat Ajax, naast Michael van Praag, een tweede nog onder ons zijnde erevoorzitter heeft. Gevoelige nederlaag en benoeming Dick Karremans Op de eerste dag van maart leed Ajax een gevoelige nederlaag tegen AZ: met een 0-2 resultaat dropen de Ajacieden af naar de kleedkamer. En zo wisten we dit seizoen niet te winnen van deze concurrent. Voorafgaand aan de wedstrijd was er de bijeenkomst met de Ajax Academy Club, daarover leest u elders in ditjaarverslag. Gelukkigvoorons revancheerde Ajax I zich een week later in Heerenveen door met 3-I van de plaatselijke club te winnen met doelpunten van Promes enTadic (2x).Alle doelpunten in Heerenveen vielen overigens binnen tien minuten. Jong Ajax speelde op 6 maart zijn uitwedstrijd tegen Volendam en voor de tweede keer dit seizoen werd er tegen deze club verloren, dit keer zelfs met 4-0. Wij namen als vereniging begin maart tijdens een recep tie in Frankendael afscheid van Dick Karremans als voor zitter van de studie- en begeleidingscommissie.Als dank voor zijn aan de vereniging bewezen diensten werd Dick tot lid van verdienste benoemd. Cees Vervoorn is benoemd als zijn opvolger in de functie van voorzitter. Op zondag 8 maart vond het jaarlijkse Jany van derVeen toernooi plaats. Ajax OII mocht na een overwinning van 6-0 op FC Utrecht de beker omhooghouden. COVID-19 betekent einde competitie Boemmmm. Het doek viel over het seizoen, als een grauwe sluier, van het ene moment op het andere. In twee weken tijd sloot het net zich. COVID-I9, eerst nog een lokaal Chinees pro- bleem, ontwikkelde zich super snel tot een pandemie die de hele wereld in een bizarre houdgreep bracht.Vlakvoordat iedereen in Europa in die totale 'lockdown' ging en grenzen gesloten werden, het openbare leven aan banden gelegd werd en we elkaar niet meer mochten knuffelen en geen handen meer mochten geven, we doodsbenauwd werden voor een niesende of hoestende medemens binnen een straal van anderhalve meter, werd erop I9 februari in het San EGQN 15

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 15