D3 Het Dirk de Groot Gala, traditioneel het slotevenement van het jaar voor de amateurs. bewezen diensten, van Ronald Pieloor en Cees Vervoorn In hun plaats werden benoemd Wendy Nagel en Cees van Oevelen. Hoewel ook Hennie Henrichs aangekon digd had dat hij op deze vergadering aftredend zou zijn, kon de benoeming van zijn beoogde opvolger, Frank Eijken, nog geen beslag krijgen wegens diens afwezigheid ten gevolge van ziekte. Dus maakte Hennie het jaar nog even vol, voor hem een ogenschijnlijke kleine moeite. En kijk: ook Sinterklaas kwam op de vooravond van zijn verjaardag nog even langs. Winterstop Tijdens de winterstop belegde Ajax een trainingskamp in Qatar en dat leverde Ajax een striemend maatschap pelijk fluitconcert op.Algemeen directeur Edwin van der Sar bleef daar, geheel in zijn stijl, stoïcijns onder en zo speelde Ajax in Qatar twee wedstrijden om zich voor te bereiden op de tweede seizoenshelft en het vervolg van het Europese avontuur in de Europa League.Wedstrijden tegen Club Brugge en KAS Eupen werden in winst omge zet (3-1 respectievelijk 2-0). Aftrap nieuw jaar Inmiddels was het 2020 geworden.Terwijl ergens in China een aantal mensen rondom Wuhan een gemeen griepje opliepen, organiseerde Ajax zoals vanouds de Nieuwjaarsreceptie op de Toekomst, dit keer op 5 janu ari. De familie Stap (meer dan 25 jaar gastgezin) en de familie Reiziger ontvingen daar deWim Schoevaart Ere penning. Jan Scholten (kleedkamergebied) en Ron Robijn (parkeercommissie) ontvingen uit handen van voorzitter Hennie Henrichs het befaamde kistje van de voorzitter voor hun niet aflatende inzet voor de vereniging.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2019 | | pagina 13