Overige commissies en vrijwilligers Wedstrijdsecretariaat jeugd Wedstrijd ter ere van Joop de Vries. Een combi van Ajax Klassieke Veteranen en Ajax Zaterdag Veteranen voetbalde op 14 oktober tegen het bedrijf Mr. Smith. De opbrengst van dit fundraising project ging naar de stichting KIKA. Arbitrage de Toekomst Algemeen coördinator: (Assistent)-Scheidsrechters: Ben Kraanen Rutger Koopmans Klaas Wijbrandy Ramon van der Horst Ed Peereboom Evert Verbrugge Peter Bosschieter Marcel Schenk Mitch Vonk Willem Engelander André Herreveld Tom van Eijden Kees Makkinje Jan van Oevelen Joop de Vries Hans Bijvank Frank Jepkes Nico Schlette Algemeen secretaris Toernooicommissie Organisatie Jany van der Veen-toernooi Ondersteuning ABNAMRO-Future Cup Hans Bijvank Jeroen van Hoesel Ben Kraanen Ed Lefeber Nico Schlette Frank Jepkes Paul Mulder viel de eer ten deel om te worden benoemd tot 'Vrijwilliger van het jaar'. Tevens werd hij per 1 juli benoemd tot lid van onze vereni ging. Verder werd Evert Verbrugge, lid sinds 2006, in het zonnetje gezet. Hij ontving voor zijn jarenlange inzet als scheidsrechter de 'Ajax Oeuvre prijs'. 38 Overige vrijwilligers Ankie de Groot Ric van der Zwet Adriaan Hoogervorst Jan van Tusschenbroek Paul Mulder Kees van Haaren Jan Scholte Hans de Jong Peter Nederlof Brenda Toonen Fred Schijffers Theo Holtslag omroep bediening scorebord de Toekomst omroep bediening scorebord de Toekomst ontvangst vriendschappelijke wedstrijden jeugd ondersteuning kleedkamers de Toekomst ondersteuning kleedkamers de Toekomst ondersteuning kleedkamers de Toekomst ondersteuning wedstrijdorganisatie ondersteuning wedstrijdorganisatie ondersteuning wedstrijdorganisatie ondersteuning wedstrijdorganisatie ondersteuning facilitair stewarding Toekomst Henk Meijer Rutger Koopmans Andre Herreveld Cor van Eijden Dick de Groot Begeleiding arbitrage 1e elftal Begeleiding arbitrage Jong Ajax Begeleiding arbitrage Ajax Vrouwen Namens Bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax Namens Bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax Piet Bon Margriet Berger Vertrouwenscontactpersoon Vertrouwenscontactpersoon

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2018 | | pagina 38