Commissieverslagen Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst Redactie Ajax Clubnieuws en Kassacommissie de Toekomst Paul de Ridder Nelis Snijder Jan van Tusschenbroek Willem Wassenaar Jaap Waaijenberg Giovanni Zegerius Paul Mulder Jaap Maaskant René Zegerius, voorzitter 37 Het project 'De Nieuwe Toekomst' kreeg verder gestalte. Het Kernteam, van links naar rechts: Percy van Lierop, Coen Jonkerman, Ed Lefeber, Richard Wilhelm en Melle Sitters. Bouke Kapteijn staat niet op de foto. Het afgelopen seizoen is voor de parkeercommissie zonder noemens waardige incidenten verlopen. De Commissie is dit jaar uitgebreid met de derde vrouw, te weten Diny Waaijenberg. Aankomende veranderingen De leden van de commissie hebben zich gesteund gevoeld door de collega's op de Toekomst en die van Borchland. De verhoudingen zijn uitstekend op orde. Mede hierdoor, en het feit dat wij een gezonde commissie zijn, schat ik in dat we goed in staat om de aankomende veranderingen, betreffende de uitbreiding van het Sportpark de Toekomst, het hoofd te kunnen bieden. Een hoogtepunt was, dat ons commissielid Paul Mulder geïnstalleerd is als lid van onze vereniging. Paul is als vrijwilliger, naast de parkeer- commissie, ook werkzaam in de kleedkamers van de Toekomst. René Zegerius In het 101 e jaar van de ver schijning van het Ajax Club nieuws vond er een kleine verandering in de opzet plaats. Naast de bekende rubrieken die het clubblad vullen (een mengeling tussen clubnieuws, columns, verslagen, en inter views) achtte de clubblad redactie het passend de uitgave met vier pagina's te uit te breiden. Door die uitbreiding kwam er plaats vrij voor meer aandacht voor de Ajax jeugd opleiding en dus is het midden katern van vier pagina's nu geheel gewijd aan de jeugd, die met recht voor een groot deel de hartslag van de vereniging bepaalt. Daarmee wordt recht gedaan aan de rol die de jeugd binnen onze vereniging speelt, en wordt diezelfde jeugd meer betrokken wordt bij het aloude orgaan. HIPPS' helpt Ajacieden onderbouw op goed weg Onveranderd is het enthousiasme waarmee de redactie zich zeven keer per seizoen werpt op de realisatie van het cluborgaan. David Endt Samenstelling Redactie Ajax Clubnieuws David Endt, eindredacteur Tamara Schellekens Jan Buskermolen Yuri van Eijden Jan-Matthijs Harderwijk Ronald Jonges Ed Lefeber Evert Vermeer Vaste medewerkers: Dick Goossens, Hennie Henrichs Jacques Kattenburg, Menno Pot Andre Stuijf Rob van Vliet Rianne van de Wetering Cees van Zuilen Dolf van Zoest Samenstelling Parkeer- Ron Claassen Zena Groenendaal Henk Dijkstra Adriaan Hoogervorst Marinus Kroezen Jan Meijer Jan Nieberg Mia Nieberg Ron Robijn

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2018 | | pagina 37