Zaterdag 4 Zaterdag 5 Zaterdag 3 26 Ajax 2 stond bovenaan in de derde periode en mocht meedoen aan de districtsbeker voor eerste elftallen. Ajax 3 beleefde een matig seizoen maar eindigde alsnog op een tiende plaats. Ajax 5 werd voor de tweede keer kampioen van de Klassieke Veteranencompetitie. Ajax 4 deed voor het eerst dit seizoen mee aan de beker. De eerste seizoenshelft bleef Ajax 4 ongeslagen. Het competitieverloop was tot de winterstop erg onregelmatig omdat sommige ploegen verstek lieten gaan. Ron Dijkstra speel de zijn 500ste wedstrijdvoor Ajax en Paul Burgers zijn 250ste wedstrijd. Medio april werd Ajax 4 glansrijk ongeslagen kampioen. Terwijl de meeste spelers van Ajax 4 genoten van een reis naar Portugal waar op hetzelfde tijdstip de wed strijd werd gespeeld tegen Belenseses kwam op 2 juni 2018 een combinatie van Ajax 3, 4 en 5 uit voor de beker tegen SDW. De eindstand werd bepaald op 6-1. Het seizoen kon worden afgesloten met de dubbel. Ajax 4 is hiermee ongeslagen kampioen in zowel de competitie als de beker. Dit betekende 30 wedstrijden zon der puntverlies. Zaterdag 5 begon aan het derde seizoen in de Klassieke Veteranen-competitie. Tot aan de winterstop werden alle wedstrijden gewonnen met een doelsaldo van 64 tegen 12. Ook de beker (de Knoepert) werd begin januari 2018 gewonnen door in de finale Victoria met 4-2 te verslaan. Na de winter stop won Ajax 5 ook de belangrijke wedstrij den. Tijdens het trainingskamp in Alicante werd het kampioenschap en de tweede titel gevierd. Een prachtig resultaat na de tweede plaats in het vorige seizoen toen er een doelsaldo 106-41 werd behaald. Zaterdag 3 kende een moeilijk seizoen. In elf wedstrijden werden voor de winterstop maar negen punten behaald. In de beker werd wel resultaat geboekt door Geinoord met 7-0 te verslaan. Het bekeravontuur eindigde met een 4-1 nederlaag tegen Odin'59. Ook in de tweede helft van het seizoen speelde Zater dag 3 wisselvallig. Dit leverde uiteindelijk een tiende plaats op met 26 punten uit 24 gespeelde wedstrijden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2018 | | pagina 26