Bestuursraad K iJ ra Op donderdagavond 21 juni vond de Algemene Leden Vergadering plaats. Daarin was onder meer ruimte gemaakt voor een interview met trainer Erik ten Hag die daar zijn visie en doelstellingen uiteenzette. In het seizoen 2017-2018 heeft de Bestuursraad 20 keer vergaderd. Hieronder een beknopt overzicht over de onderwerpen, die in de Bestuursraad (BR) gedurende het seizoen 2017-2018 zijn besproken. Paul Mulder, actief als vrijwilliger in de Parkeercommissie en kleed- kamergebied wordt gekozen tot vrijwilliger van het jaar. Hij zal benoemd worden tot lid per 1 juli 2018. Verenigingsbudget voor 2018 /2019 is in overleg met de Directie vastgesteld. De BR besluit de RVC van de NV decharge te verlenen. De BR stemt in met de voorgestelde benoeming van Danny Blind tot lid van de RVC. Contributies voor seizoen 2018/2019 zijn vastgesteld met inflatie correctie. Dit geldt ook voor de partnerkaarten. De driejaarlijkse herindeling van de ledenvakken is uitgevoerd. In overleg met de Directie is wederom budget beschikbaar gesteld voor Oral History. Contracten met de zaterdag-trainers Detlef Legrand en Marco Ruitenbeek worden met 1 jaar verlengd. Het contract van Jorg Smeets als trainer zaterdag 1 wordt niet verlengd. Dennis van der Wal besluit te stoppen als keeperstrainer zaterdag selectie. Marco Ruitenbeek wordt, naast zijn functie als trainer van de zaterdag 3 tevens aangesteld als keeperstrainer zaterdag-selectie. Er zijn 13 nieuwe leden benoemd. Er zijn evaluatiegesprekken gevoerd met de cateraar van de Belgradozaal. Besloten wordt een werkgroep te initiëren die de toekomst van de functie van de Jeugdleider gaat onderzoeken. De leiderscompositie voor 2018/2019 wordt vastgesteld. Patrick van Dijk wordt benoemd tot jeugdleider (Onder 10), evenals Yvonne Keizer (Vrouwen-talententeam). De BR staat achter initiatief om een standbeeld voor Johan Cruijff te realiseren. Besloten wordt Hans Bijvank te benoemen tot erelid. Besloten wordt Ben Kraanen te benoemen tot lid van Verdienste. De Wim Schoevaart-erepenning wordt toegekend aan Freek Moinat, Jaap Roest en Jan van der Lee. In samenspraak met de Directie is een protocol voor de kaart- verdeling voor leden voor een evt. Europese finale vastgesteld. Besloten wordt voor de vrijwilligers, die nog geen lid van de vereniging zijn, een vrijwilligersovereenkomst op te stellen. De BR geeft goedkeuring aan de voorgenomen gefaseerde uitbrei ding en verbetering van het complex de Toekomst. Afgesproken wordt dat afstemming zal plaatsvinden bij nadere detaillering van de plannen, voorafgaand aan de realisatie. Er hebben 3 gesprekken met de Directie plaatsgevonden. Voorts zijn 3 Algemene Ledenvergaderingen gehouden. In de vergadering van 3 oktober 2017, gehouden in de Amsterdam Arena, zijn de leden geïnformeerd over de plannen betreffende de Nieuwe Toekomst. Pim van Dord heeft een toe lichting gegeven op de medische performance organisatie. In de jaarvergadering van 13 december 2017 zijn 3 leden van de Bestuursraad, te weten Jan Buskermolen, Tonny Bruins Slot en Maarten Oldenhof, voor een periode van 3 jaar herkozen. Voorts is het verslag, uitgebracht door de Bestuursraad over de gang van zaken in het verenigingsjaar 2016/2017, door de leden goedgekeurd en is décharge aan de leden van de Bestuursraad verleend. Rutger Arisz heeft een presentatie gegeven over de Kernwaarden van de club. In de vergadering van 21 juni 2018 heeft Jan Buskermolen een lang en diepgaand interview gehouden met Erik ten Hag. Ed Lefeber heeft een toelichting verzorgd over de voortgang van het project de Nieuwe Toekomst en Jeroen Slop heeft de voortgang van de (verwachte) ticketing-verbeteringen toegelicht. Namens de Bestuursraad, Ed Lefeber

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2018 | | pagina 11