Ajax Foundation 40 Op 29 maart was de jaarlijkse Foundation G-dag. Op het sportcomplex van Only Friends werd het samen met spelers van Ajax 1, Jong Ajax en de Ajax Vrouwen in combinatie met de deelnemers en alle vrijwilligers een gedenkwaardige dag. Met het project Life Skills Clinics bezoe ken we vele basis scholen. We geven les in de groepen 5 t/m 8 over omgaan met geld, sociale media en gezonde voeding met aansluitend een voet- balclinic, waar de nor men en waarden van Ajax hoog in het vaan del staan. Om sociale integratie te stimule ren werken we samen met initiatieven en stichtingen die een zelfde doelgroep ondersteunen als de Ajax Foundation. Zo kunnen we samen een nog grotere impact maken. John Heitinga is vanaf februari als ambassadeur zeer betrokken bij de Ajax Foundation en zet zich samen met spelers van de selectie, Jong Ajax, eSporters, Ajax vrou wen en vele medewerkers van Ajax in voor de Ajax Foundation. Jeannette Jongejans Dromen en kansen. Ontdek het talent in jezelf. De Ajax Foundation is het maatschappelijk hart van Ajax en geeft kansarme kinderen en jongeren onder 19 in Amsterdam (en omstreken) en Kaapstad de kans om hun droom na te jagen. We helpen ze het talent in henzelf te ontdekken en ontwikke len. We inspireren ze door het allerbeste uit zichzelf te halen en plezier te geven, zodat ze even niet hoeven na te denken aan andere zaken. De Ajax Founda tion doet dit door verschillende maatschappelijke en sportieve initiatieven te organiseren en ondersteunen. In VUmc Kinderstad brengen we (chronisch) zieke kinderen regelmatig een bezoek. Kinde ren met een geestelijke of fysieke handicap dagen we uit om te komen sporten tijdens een sportdag die we in samen werking met sportclub Only Friends en maatschappelijk partner ABN AMRO organise ren.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2017 | | pagina 40