Ai Ax Redactie Ajax Clubnieuws Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst en Kassacommissie de Toekomst Paul de Ridder Nelis Snijder Jan van Tusschenbroek Willem Wassenaar Jaap Waaijenberg Giovanni Zegerius Paul Mulder Jaap Maaskant René Zegerius, voorzitter De uitgave van 100 jaar Ajax en het afscheid van Clubnieuws-icoon Tijn Middendorp zijn mijlpalen in onze geschiedenis. 100 jaar Ajax spreekt voor zich zelf, maar 50 jaar verbonden zijn aan ons Clubnieuws is misschien wel een grotere prestatie. Tijn Middendorp werd dan ook benoemd tot erelid van Ajax. Dit seizoen is het Ajax Clubnieuws 6 keer verschenen. In verband met het overlijden van Piet Keizer is in februari 2017 een dikkere editie gemaakt. Samenstelling redactie Wij zijn verheugd te kunnen melden dat onze vaste medewerker Tamara Schellekens is toegetreden tot de Redactie, die verder onver anderd bestond uit eindredacteur David Endt, Jan Buskermolen, Ronald Jonges, Jan Matthijs Harderwijk, Evert Vermeer, Yuri van Eijden en ondergetekende. Uitgave 100 jaar Clubnieuws In december 2016 is een speciale jubileumuitgave verschenen in het kader van 100 jaar Clubnieuws. Deze uitgave van 100 pagina's is met veel inzet van de hele redactie tot stand gekomen. Nogmaals hartelijk dank! Ed Lefeber Samenstelling Redactie Ajax Clubnieuws David Endt, eindredacteur Tamara Schellekens Jan Buskermolen Yuri van Eijden Jan-Matthijs Harderwijk Ronald Jonges Ed Lefeber Evert Vermeer Dit seizoen is in zeer goede samenwerking met de collega's van de Toekomst en die van Borchland verlopen. Er hebben zich in tegenstelling tot afgelopen jaren geen incidenten voorgedaan. Met de betrekking tot de personele bezetting kan gemeld worden dat de heer Henk Dijkstra is toegetreden. Vermeldenswaardig is dat Nelis Snijder 50 jaar lid van de commissie is, hetgeen betrokkene een goed moment leek om zijn werkzaam heden voorzichtig af te bouwen. 2016/2017 was derhalve een prettig verlopen seizoen en gezien het feit dat er sprake is van een gezonde commissie zien we de toekomst ook met vertrouwen tegemoet. René Zegerius Vaste medewerkers: Carel Berenschot, Dick Goossens, Ralph de Haan, Hennie Henrichs, Johan Hogenhout, Jacques Katten burg, Lotte Oudejans, Menno Pot, Andre Stuijf, Rob van Vliet, Rianne van de Wetering, Cees van Zuilen en Dolf van Zoest. Samenstelling Parkeer- Ron Claassen Zena Groenendaal Henk Dijkstra Adriaan Hoogervorst Marinus Kroezen Jan Meijer Jan Nieberg Mia Nieberg Ron Robijn Harde kern 100 jaar Clubnieuws

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2017 | | pagina 37