Bestuursraad DD Geloof in eigen kunnen en geduld hebben, dat zijn eigenschappen die wij Ajacieden betrachten. Samen kunnen wij het verschil maken. Zodoende is de vereniging Ajax de krachtbron voor het gehele instituut. In het seizoen 2016-2017 heeft de Bestuursraad 20 keer vergaderd. Hieronder een beknopt overzicht over de onderwerpen die in de Bestuursraad gedurende het seizoen 2016-2017 zijn besproken. Er hebben 3 gesprekken met de Directie plaatsgevonden. Er zijn voorts 3 algemene ledenvergaderingen gehouden. In de vergadering van 7 september 2016, gehouden in de Amsterdam Arena, zijn de leden in staat gesteld de Gallery of Fame te bezichtigen, evenals het vernieuwde kleedkamergebied Er wordt een toelichting gegeven op de ontwikkeling van het shirt door de jaren heen. Tevens worden de resultaten van het platform Verenigingsstructuur toegelicht. In de jaarvergadering van 2D december 20D6 zijn 2 leden van de Bestuursraad, te weten de heren Ronald Pieloor en Cees Vervoorn voor een periode van 3 jaar herkozen. Voorts is het verslag, uitgebracht door de Bestuursraad, over de gang van zaken in het verenigingsjaar 2015/2016 door de leden goedge keurd en is décharge aan de leden van de Bestuursraad verleend. In de vergadering van 28 juni 2017 heeft Jan Buskermolen een interview gehouden met Said Ouaali, ons Hoofd Jeugdopleiding en tevens lid van het Technisch Hart. John de Vries wordt gekozen tot vrijwilliger van het jaar. Hij zal benoemd worden tot lid per I juli 2017. Er wordt een platform samengesteld die de verenigingsstructuur sinds 2011 analyseert. Er is met de Directie overleg gevoerd over de Kernwaarden van de club. Verenigingsbudget voor 2017/2018 wordt vastgesteld. Contributies voor seizoen 2017/2018 zijn vastgesteld met inflatie correctie. Dit geldt ook voor de partnerkaarten. In overleg met directie is er wederom budget beschikbaar gesteld voor Oral History Contracten met de zaterdag-trainers Jorg Smeets, Detlef Legrand en Marco Ruitenbeek worden met 1 jaar verlengd. Dennis van der Wal wordt aangesteld in de functie van keeperstrainer van de zaterdagselectie. Er is besloten Ajax Clubnieuws uit te breiden met 4 extra pagina's, waarin vooral aandacht aan de jeugd gegeven zal worden. Er zijn 15 nieuwe leden benoemd. Er zijn evaluatiegesprekken gevoerd met de cateraar van de Belgradozaal. Margriet Berger en Piet Bon zijn in de functie van vertrouwens- contactpersoon benoemd Besloten wordt Ruud Haarms te benoemen tot Coördinator Jeugdleiders De leiderscompositie voor 2017/2018 wordt vastgesteld. Tony de Sousa Cruz wordt benoemd tot jeugdleider, evenals Rob Stol. De BR staat achter de plannen om de ArenA te vernoemen naar Johan Cruijff. Er wordt besloten om bij de ledenvergadering voortaan het agenda punt: 'Directie aan tafel' toe te voegen. Besloten wordt Tijn Middendorp te benoemen tot erelid. Er wordt besloten een nieuwe onderscheiding voor vrijwilligers in het leven te roepen, 'De Wim Schoevaart-erepenning'. Deze wordt toegekend aan Joop Leeuwendaal, Karel Kleijn, Dolf van Zoest, en Ton en Jaap Tielenburg Besluit om Frouwke van Leeuwen en Siver Abdulrahman te benoe men in de Studiebegeleidingcommissie Na frequent overleg wordt met de Directie de kaartverdeling en het uitnodigingsbeleid voor de leden van de vereniging voor de finale in Stockholm vastgesteld. Direct na de finale wordt afgesproken om met het oog op de toekomst en eventuele volgende finales een gezamenlijk uitnodigingsprotocol vast te stellen. Namens Bestuursraad, Ed Lefeber

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2017 | | pagina 11