Overige commissies en vrijwilligers Samenstelling toernooicommissie Arbitrage de Toekomst Overige vrijwilligers Wij behoren bij de clubs die 100 jaar of ouder zijn. Opgericht op 18 maart 1900 en dit jaar dus 116 jaar. Er werd besloten om het beproefde concept van een preuvenement opnieuw uit de kast halen. Hapjes, drankjes, wedstrijd kijken en een voorbeschouwing verzorgd door Heini Otto. Hans Bijvank Algemeen coördinator: Ben Kraanen Jeroen van Hoesel Scheidsrechters: Henk Bakker Ben Kraanen Jordi Been Ed Lefeber Donny Frijn Nico Schlette Rutger Koopmans Frank Jepkes Klaas Wijbrandy Remon van der Horst Ed Peereboom Assistent scheidsrechters: A1 Jeroen Koene Peter Bosschieter Delano Vleerbaar A2 B1 Martijn Kuit Ankie de Groot omroep bediening scorebord de Toekomst B2 Marcel Schenk Ric van der Zwet omroep bediening scorebord de Toekomst C1 Ron Robijn Jan van Tusschenbroek ondersteuning kleedkamers de Toekomst C2 Mitch Vonk Paul Mulder ondersteuning kleedkamers de Toekomst D1 André Herreveld Marike Kroes ondersteuning facilitair D2 Evert Verbrugge Fred Schijffers ondersteuning facilitair E1 Ramon van der Horst Theo Holtslag stewarding de Toekomst Kees van Haaren stewarding de Toekomst Zaterdag 2 Tom van Eijden Louis Beukman Ontvangst vriendschappelijke wedstrijden jeugd Zaterdag 3 Kees Makkinje Jan van Oevelen Henk Meijer Begeleiding arbitrage 1e elftal Zaterdag Veteranen Joop de Vries Rutger Koopmans Begeleiding arbitrage Jong Ajax Andre Herreveld Begeleiding arbitrage Ajax Vrouwen Cor van Eijden Namens Bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax Dirk de Groot Namens Bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax Cor van Eijden (links) en Dirk de Groot 38

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2016 | | pagina 38