Redactie Ajax Clubnieuws Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst 37 Tijn Middendorp was onlosmakelijk verbonden aan het Ajax Clubnieuws en het Jaarverslag van Ajax. Eerst als schrijver, later als hoofdredacteur. Om gezondheidsredenen heeft Tijn helaas afscheid moeten nemen van zijn geliefde cluborgaan. Grote dank en hulde komt hem toe. Dit seizoen is het Ajax Clubnieuws zeven keer verschenen. In verband met het overlijden van Johan Cruijff is in april 2016, als eerbetoon, een extra editie (nummer 14) verschenen. Nieuwe rubriek Ten gevolge van zijn vertrek bij de club is de bijdrage van Ruben Jong kind, getiteld de Talentenfabriek, tot een einde gekomen. Deze rubriek is opgevolgd door een nieuwe, getiteld 'De Jeugdleider', waarin wisse lend een jeugdleider aan het woord komt en een inkijkje verzorgt in de jeugdopleiding. In dit kader kwamen Ruud Haarms, John Busink, Patrick Voornhout en Ed Oudhuizen aan het woord. Samenstelling redactie Terugkijkend op het seizoen springt er voor wat betreft de redactie een ontwikkeling qua personele invulling ver bovenuit. De parkeercommissie is afgelopen jaar uitgebreid met de leden Paul Mulder, Ron Robijn en Jaap Maaskant. Met deze uitbreiding bestaat de commissie uit 15 leden die gezamenlijk voor de zater dagen, evenementen en de programmadagen van de dames en Jong Ajax verantwoordelijk zijn voor het parkeren op en rond de Toekomst. Afgelopen jaar heeft elk lid een examen verkeersregelaar met succes afgerond en alle leden zijn nu gediplomeerd. Vermeldens waardig is, dat ons lid Nelis Snijder dit seizoen 50 jaar deel uit maakt van de commissie. De samenwerking met de dagelijkse leiding van de Toekomst is structureel een onderwerp van gesprek en wordt daardoor ook elk jaar nog beter. René Zegerius Tijn Middendorp, onze grote roerganger heeft helaas vanwege gezondheidsredenen moeten besluiten om zijn werkzaamhe den als eindredacteur te moeten beëindigen. Tijn heeft de jaargang 2015-2016 gelukkig nog wel kun nen afronden. De redactie bestond verder onveranderd uit Jan Buskermolen, Ronald Jonges, Jan Matthijs Harderwijk, Evert Vermeer en Yuri van Eijden. Wij, en met ons Tijn, zijn ver heugd dat David Endt bereid is gevonden, de rol van eindredac teur op zich te nemen. Verder dezelfde medewerkers, met één mutatie nl. Arjan Duijnker is opgevolgd door Patrick Voorn hout. Ed Lefeber Samenstelling Parkeer- Ron Claassen Zena Groenendaal Adriaan Hoogervorst Marinus Kroezen Jan Meijer Jan Nieberg Mia Nieberg Ron Robijn en Kassacommissie de Toekomst Paul de Ridder Nelis Snijder Jan van Tusschenbroek Willem Wassenaar Jaap Waaijenberg Giovanni Zegerius Paul Mulder Jaap Maaskant René Zegerius, voorzitter Samenstelling Redactie Ajax Clubnieuws Tijn Middendorp, eindredacteur Jan Buskermolen Yuri van Eijden Jan - Matthijs Harderwijk Ronald Jonges Ed Lefeber Evert Vermeer Vaste medewerkers: Tom 'Bigt', David Endt, Arjan Duijnker, Ralph de Haan, Hennie Henrichs, Ruben Jongkind, Jacques Kattenburg, Bjorn Martens Marleen Molenaar, Menno Pot,Tamara Schellekens, Hennie Schuurman, Kung Tang, Rob van Vliet, Cees van Zuilen, Dolf van Zoest

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2016 | | pagina 37