Commissieverslagen Evenementencommissie Ledenvergadering en thuiswedstrijden 34 Als afsluiting van het jaar voor zaterdag-seniorenteams vond op de Toekomst op 15 december wederom het traditionele Dirk de Groot Gala plaats. Alles werd door elkaar gegooid, onderlinge partijtjes werden afgewerkt terwijl stafleden en fysio's zich uitleefden. Daarna was er erwtensoep én de borrel. Traditionals en evenementen Door de jaren heen heeft de evenementencommissie een calenda rium ontwikkeld die de basis vormt voor evenementen ter stimule ring en het onderhouden van het verenigingsleven. De kalender bestaat uit een aantal traditionals en evenementen die op weg zijn om dat te worden of in sommige gevallen na één keer sneuvelen. Feit is dat we blijven zoeken naar een uitgebalanceerd plan waar alle doelgroepen aan bod komen. Tot de traditionals behoren de Bordjesclubavond voor leden die 25 jaar of langer lid zijn van onze vereniging, de Sinterklaasviering voor de allerjongste voetballertjes, het Dirk de Groot Gala voor alle amateurvoetballers, de Nieuwjaarsreceptie en de verjaardag van de vereniging voor alle leden en de schalenavond voor de gehele jeugd afdeling. Sinds een paar jaar is er in september/oktober de wijnproeverij. Een echt heel leuk initiatief. Na een training op de donderdagavond komen de wijnkenners bij elkaar om een aantal geselecteerde wijnen te proeven en bepalen welke wijnen een jaar lang de huiswijn zijn op de Toekomst. Bordjesclub Samenstelling Evenementencommissie Jan Buskermolen, voorzitter Wim Bohnenn Rosalie Holtrop Ed Lefeber De donderdagavond is de wekelijkse clubavond. 's Avonds trainen de vijf amateurelftallen en na afloop is het druk en gezellig in de kantine. Om het clubavond gevoel nog verder te versterken, wordt op jaarba sis vier keer een klaverjasavond georganiseerd. Er heeft zich inmiddels een vaste kern ontwikkeld die spelen onder leiding van Ger Boer. Naast deze vrolijke bijeenkomsten worden er drie keer algemene ledenvergaderingen gehouden in de kantine op de Toekomst. Samen met de bestuursraad wordt voor elke vergadering een agenda opge steld, waarin telkens ook onderdelen worden opgenomen die bijvoor beeld interessant zijn om te bezichtigen. Dat betrof o.a. het nieuwe schoolgebouw, dat aan het begin van het seizoen werd geopend. Inmiddels is met instemming van de leden besloten om de frequentie van vergaderen terug te brengen van vier naar drie keer per jaar. Voor en na de thuiswedstrijden hebben wij ook nog het samen komen in de Belgradozaal in de Amsterdam ArenA. Het hebben van een eigen plek met de leden, wordt bijzonder gewaardeerd. Helaas was de catering rondom de wedstrijden vaak niet op niveau. Dat blijft voor ons een aandachtspunt. Een nieuw element bij de thuiswedstrijden is het interview een half uur voor de wedstrijd met een tweetal trainers om de wedstrijd voor te beschouwen. Niet alleen informatief, maar vooral ook belang rijk, omdat de leden kennismaken met jeugdtrainers die zij vaak niet kennen. Voor het verenigingsgevoel is het belangrijk dat nieuwe leden een warm bad krijgen. Speciaal voor hen wordt voorafgaand aan een wedstrijd aan begin van het seizoen een samenzijn belegd waar zij worden verwelkomd als lid van de vereniging en het certificaat van lidmaatschap krijgen overhandigd uit handen van de voorzitter. Het blijft een mooie uitdaging om steeds weer nieuwe evenementen te ontwikkelen. Samen met de leden. De klaverjasavond is een voor beeld van een initiatief door leden die door de commissie is overge- pakt en uitgewerkt. Jan Buskermolen

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2016 | | pagina 34