Ook werd begin augustus een geheel vernieuwd en groter krachthonk en gym in gebruik genomen voor jeugdspelers en het betaalde voetbal met o.m. een revalidatiebad, een z.g. 'recoverystreet' en verbeteringen in de medische ruimte met o.m. een nieuw klimaatsysteem, infrarood sauna en koudebaden. November 2014 4 november: Op de Toekomst was veel belangstelling voor de wed strijd van de A1 tegen FC Barcelona in de poulefase van de UEFA Youth League (1-0). 5 november: Een dag later verliest ons eerste team de poulewedstrijd in de UEFA Champions League met 0-2 van Barcelona waardoor overwinteren niet meer mogelijk is. 7 november: Per 1 januari 2015 wordt het kabel- en mediabedrijf Ziggo voor vier en een half jaar de nieuwe hoofdsponsor en zal deze merknaam op de wedstrijdtenues van het eerste elftal en Jong Ajax staan. 10 novem ber: De Al-spelers Donny van de Beek, Abdelhak Nouri en Vaclav Cerny trainen voor het eerst mee met de A-selectie van Frank de Boer. 20 november:ABN AMRO wordt per 1 januari 2015 voor drie en een half jaar tot en met 2018, Partner van de Toekomst. ABN AMRO komt op de shirts van de jeugdteams, de Ajax Vrouwen en de zater dagsenioren. 25 november: Ajax verliest in Parijs de 4e poulewedstrijd in de UEFA Champions League met 3-1 van Paris Saint Germain. 26 november: In de UEFA Youth League wint onze Al eclatant bij Paris Saint Germain (3-6). Door in Verona de beslissingswedstrijd tegen Italië te winnen (1-2), plaatst het Nederlands Vrouwenelftal, met veel Ajax Vrouwen in de selectie, zich voor het eerst in de historie voor de WK 2015 29 november: Na eerder winst op AZ en Paris Saint Germain sluit de Al deze indrukwekkende week af met winst in de mini-klassieker tegen Feyenoord (0-3). Onze jongste jeugd viert het Sinterklaasfeest in het inmiddels herstelde adidas miCoach Per formance Centre. December 2014 9 december: De Al wint op de Toekomst de laatste wedstrijd in de poule van de UEFA Youth League met 4-1 van Apoel Nicosia en plaatst zich daarmee als poulewinnaar voor de 8e finale. 10 december: Met een klinkende 4-0 zege op Apoel Nicosia eindigt Ajax als derde in de poulefase van de UEFA Champions League. 14 december: Na de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht wordt na zes en een half jaar op feestelijk wijze afscheid genomen van AEGON als hoofdsponsor. 15 december: De Al speelt in de achtste finale tegen AS Roma in de UEFA Youth League. Tijdens het Topsportgala Amsterdam ontvangt Ajax drie Fanny's dankzij Frank de Boer als trainer van het jaar, Ajax als sportploeg van het jaar en Daley Blind als sportman ven het jaar. In aanwezigheid van l08 leden worden Jan Buskermolen, Maarten Oldenhof en Tonny Bruins Slot voor drie jaar herkozen als lid van de bestuursraad. 16 december: Ajax en Jupiler verlengen de samenwerking met vijf jaar, tot 2020. 18 december: Met een onthutsende 0-4 neder laag tegen Vitesse in de ArenA, is voor Ajax het toernooi om de KNVB beker voorbij. 19 december: Op de Toekomst wordt het jaar 20l4 afgesloten met de Kerstborrel. 20 december:Jong Ajax sluit de eerste helft van het seizoen af met een keurige 3-0 zege op De Graafschap. 21 december: Ons eerste elftal sluit 20l4 af met winst bij Excelsior dankzij doelpunten van invallers Mike van der Hoorn en Richairo Zivkovic (0-2). Januari 2015 3 januari: Ajax contracteert doelman Andre Onana van FC Barcelona voor drie jaar. 5 januari: De Nieuwjaarsreceptie wordt door ruim 300 leden bezocht. Een team van personeelsleden en veteranen opent het nieuwe jaar met een onderling partijtje met winst voor de Vetera nen (5-4). Het traditionele 'Kistje van het Bestuur' gaat naar omroepster Ankie de Groot en eindredacteur Tijn Middendorp. 10 januari: Ajax sluit het trainingskamp in Qatar af met een 2-0 winst op Schalke 04. 14 januari: Tobias Sana vertrekt naar Malmö FC. 23 januari: Kort voor het competitieduel tegen Feyenoord brandt het supportershome afA De Ajax Vrouwen verliezen op de Toekomst de topper tegen FC Twente (0-2). 25 januari: In de ArenA eindigt de Klassieker tegen Feyenoord voor de tweede keer in de historie doelpuntloos. 31 januari: Ajax haalt Daley Sinkgraven van sc Heerenveen naar Ajax en verhuurt Lerin Duarte aan de Friezen. 8 20 november

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2015 | | pagina 8