Donny van de Beek werd tijdens de Schalenavond op 9 juni, als sluitstuk van het seizoen, uitgeroepen tot Talent van de Toekomst. Een moeilijke keuze volgens Wim Jonk die hem de versierselen uitreikte.Verder werd er van spelers afscheid genomen, nooit leuk natuurlijk, uiteindelijk werd het wel gezellig. Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst In het afgelopen seizoen konden we Paul de Ridder begroeten als uitbreiding van de commissie. Alle medewerkers van de Parkeer- en Kassacommissie hebben hun werkzaamheden in een prima samenwerking verricht. De vaste vrouwelijke medewerkers voelden zich helemaal thuis in de commissie en zijn niet meer weg te denken. Zij willen niets anders meer. Ook de maaltijden op de Toekomst waren weer fantastisch. Prettig was ook dat men de waardering voor hun werkzaamheden voelde vanuit de bestuursraad. René Zegerius Samenstelling Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst Ron Claassen Paul de Ridder Zena Groenendaal Nelis Snijder Adriaan Hoogervorst Jan van Tusschenbroek Marinus Kroezen Willem Wassenaar Jan Meijer Jaap Waaijenberg Jan Nieberg Giovanni Zegerius Mia Nieberg René Zegerius, voorzitter Overige vrijwilligers Ankie de Groot Ric van der Zwet Fred Schijffers Jan van Tusschenbroek Peter Schenk Marike Kroes Theo Holtslag Kees van Haaren Louis Beukman Rob Been sr. Adri Blekkenhorst Cor van Eijden Dick de Groot omroep bediening scorebord de Toekomst omroep bediening scorebord de Toekomst materiaalman Jong Ajax en Ajax 1 ondersteuning kleedkamers de Toekomst ondersteuning kleedkamers de Toekomst ondersteuning materiaal Ajax 1 stewarding de Toekomst stewarding de Toekomst ontvangst vriendschappelijke wedstrijden jeugd begeleiding scheidsrechters betaald voetbal begeleiding scheidsrechters betaald voetbal namens bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax namens bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax Overige commissies en vrijwilligers Samenstelling toernooicommissie Hans Bijvank Jeroen van Hoesel Ben Kraanen Ed Lefeber Nico Schlette Frank Jepkes Arbitrage de Toekomst Algemeen coördinator: Ben Kraanen Scheidsrechters: Henk Bakker Jordi Been Donny Frijn Rutger Koopmans Klaas Wijbrandy Remon van der Horst Ed Peereboom Assistent Al Jeroen Koene Peter Bosschieter scheidsrechters: A2 Delano Vleerbaar Bl Martijn Kuit B2 Marcel Schenk Cl Ron Robijn C2 Mitch Vonk Dl André Herreveld D2 Evert Verbrugge El Willem Engelander Zaterdag 2 Stefan Tulleners Tom van Eijden Zaterdag 3 Kees Makkinje Jan van Oevelen Zaterdag Veteranen Joop de Vries Joop de Vries (73), grensrechter Veteranen. 35

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2015 | | pagina 35