Evenementencommissie Onze 115e verjaardag op 18 maart werd al opl5 maart opgeluisterd met de traditionele brunch in de kantine en het spelershome. Ruim 200 aanwezigen genoten van verschillende lekkernijen, bedacht door horecabaas DennisBlokker en, via de tv-schermen, van de winst van Ajax 1 op Heerenveen. Stimulering verenigingsleven blijft uitdaging In het voorbije seizoen heeft de evenementencommissie weer tal van activiteiten georganiseerd om het verenigingsleven meer inhoud te geven en te bevorderen. Door het seizoen heen waren er een negen tal evenementen. In willekeurige volgorde: wijnproeverij, kaartavond, Sinterklaas, Bordjesclub, ouderavond, Dirk de Groot Gala, nieuwjaars receptie, verjaardag vereniging en Schalenavond. Veel direct betrokke nen waren bij elk evenement volop aanwezig, maar onder de leden bleef de opkomst vaak bescheiden. Verder waren er vier algemene ledenvergaderingen, waar een ieder volop in de gelegenheid was vragen te stellen en zich op de hoogtete stellen over het wel en wee van uw vereniging. De opkomsten bij deze vergaderingen waren ook mager te noemen. Na de verbouwing van het voorgebouw in de Amsterdam ArenA ontstond de Amsterdam Zaal, een mooie grote ruimte die ons de kans bood rondom de thuiswedstrijden alle leden zonder uitzonde ring bijeen te laten komen om de wedstrijden voor- en na te bespre ken. Ook rondom de thuiswedstrijden is de opkomst van de leden in de regel niet al te groot. Kortom, bij evenementen, vergaderingen en wedstrijden is de belang stelling onder de leden ondermaats. Dat is jammer. Daarom blijft stimulering van het verenigingsleven een uitdaging voor de evenemen tencommissie. Dirk de Groot Gala Ouderavond Nieuwe pareltjes Niet dat we ons daardoor uit het veld laten slaan, want we gaan onverdroten door met het organiseren van bestaande- en nieuwe activiteiten. Er ontstaan steeds weer nieuwe pareltjes van evenementen die aan slaan. Wat te denken van de wijnproeverij op de Toekomst. Op een donderdagavond in september vond een blinde proeverij plaats waar werd bepaald welke wijnen de rest van het seizoen geschonken zou den worden. Dit evenement wordt jaarlijks door steeds meer leden bezocht. Dan was daar ook nog de try-out van een originele, ouderwetse klaverjasavond, een mooie proefballon die zeker in het nieuwe seizoen een vervolg zal gaan krijgen. De commissie zoekt telkens naar nieuwe vormen om de jaarlijks terugkerende evenementen te verversen en te verfrissen. Zo werd het Sinterklaasfeest voor de jongste jeugd in een nieuw jasje gestoken en voor een groot deel gehouden in de adidas miCoach Performance Centre. Ook aan de formule van de Schalenavond wordt telkens weer gesleuteld om tegemoet te komen aan de eigentijdse wensen. Jan Buskermolen Samenstelling Evenementencommissie Jan Buskermolen, voorzitter Wim Bohnenn Rosalie Holtrop Ed Lefeber 33

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2015 | | pagina 33