Zaterdag 3 Zaterdag Veteranen 26 Gelukkig lukte het de Veteranen van Jan Buskermolen beslag te leggen op de titel na een enerverende kampioensduel tegen ZOB. Het was het enige licht puntje bij de Zaterdag-senioren. Zaterdag 2 en 3 bleven dit keer achter bij de concurrentie. We hopen dat het nieuwe seizoen voorspoediger gaat. De Zaterdag 3 speelde, zoals wij al jaren gewend zijn, in de reserve 1e klasse. Daarin komen maar liefst tien 2e elftallen uit. Toch zijn de verwachtingen weer hooggespannen voor trainer Marco Ruiten beek om de 4e titel op rij op zijn naam te schrij ven. Al snel is het duide lijk dat het niet vanzelf sprekend zou worden de 4e titel op rij te prolongeren. Omdat koploper Zwaluwen '30 maar weinig punten liet liggen. Met een achterstand van 6 punten gaan de routiniers vol vertrou wen de 2e seizoenshelft van start. Men had wel vaker een inhaalslag moeten maken. Meestal kwam het dan wel goed. Maar dit seizoen helaas niet. Ook niet na een zeer geslaagd trainingskamp in het zonnige Lissabon. Dit jaar bleef het team met lege handen achter. wedstrijd te gaan en drie punten voorsprong, niet meer te missen viel. En zo geschiedde en weer kon er een kampioenschap worden bijgeschreven. Marjon van Nielen-Eijlers Uitkomend in de reserve 1e klasse 35+ was het in deze competitie al snel dui delijk dat het kampioenschap zou gaan tussen ZOB, Zwanenburg en Ajax. De start van het seizoen werd gekenmerkt door veel blessureleed. Ondanks deze tegenvaller behaalde het team met regelmatig goed voetbal, halverwege de eerste plaats. Vol goede moed begon het elftal aan de 2e seizoenshelft. Met nog vijf wedstrij den voor de boeg werd het een nek- aan-nekrace met de veteranen van ZOB uit Zuidoostbeemster. Beiden teams lieten geen steken vallen en al snel bleek dat de onderlinge confrontatie beslissend zou zijn voor wie het eremetaal dit seizoen zou zijn weggelegd. Op een doorde weekse avond weten de mannen van Jan Buskermolen tegen ZOB een mooie overwinning te behalen waardoor de titel, met nog één

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2015 | | pagina 26