i2 Laten we hopen dat Jaap Stam, Andries Ulderink en de staf kans zien het tij te doen keren.Wedstrijden als tegen Roda JC zagen we te weinig. Door het seizoen heen zal het in de selectie een komen en gaan zijn van spelers. Niet eenvoudig om daar een eenheid van te maken, maar het zou moeten lukken. loper NEC leek het lang een stunt te worden. Helaas bleef de verras sing uit. In blessuretijd werd het l-l. In Almere werd dezelfde uitslag neergezet. Tegen VVV werd hard uitgehaald met 4-0. Een week later werd RKC Waalwijk met 3-2 naar huis gestuurd. In Maastricht werd het 2-2. De laatste wedstrijd tegen De Graafschap werd met 3-l gewonnen. Tweede helft De tweede seizoenshelft werd matig begonnen met een gelijkspel en een nederlaag. Uit tegen Telstar lukte het nog om een punt mee te nemen. Bij Sparta werd het een 6-0 nederlaag. De 3-4 winst tegen FC Volendam was een opkikker. Vervolgens werd op de Toekomst met 2-l van Achilles gewonnen. Thuis tegen Roda JC liet Jong Ajax de zege glippen. Een 3-0 voorsprong werd uit handen gegeven. De gelijkmaker viel in de blessuretijd. Tegen RKC werd het 4-4. De volgende wed strijd eindigde in een gelijkspel. In de Amsterdam ArenA werd het 0-0 tegen FC Den Bosch. De thuiswedstrijd tegen MVV leverde een l-3 nederlaag op. Even in het linker rijtje Na drie gelijke spelen en een nederlaag werd er tegen Almere City eindelijk weer gewonnen. De 3-l zege zorgde ook voor een plek in het linkerrijtje. Helaas kon er in de uitwedstrijd bij VVV geen vervolg aan de winst worden gegeven. Er werd tegen een onverdiende l-0 nederlaag aangelopen. Jong Ajax kon zich thuis tegen Fortuna Sittard herpakken met een 3-0 zege. Echter tegen De Graafschap werd met 3-0 verloren. Twaalfde plaats Het laatste gedeelte van het seizoen was niet het meest succesvolle gedeelte van Jong Ajax. In de laatste zeven wedstrijden werd slechts één punt behaald. Op de Toekomst verloor Jong Ajax met l-2 van het nummer twee van de competitie FC Eindhoven. Ook de daarop volgende uitwedstrijd tegen de stadgenoten van de Eindhovenaren, Jong PSV ging verloren. Jong Ajax ging met een verdiende 2-0 neder laag terug naar Amsterdam. Met dezelfde cijfers werd thuis tegen FC Emmen ook verloren. Ook de uitwedstrijd tegen Jong FC Twente eindigde in mineur door de l-0 nederlaag. De gifbeker was een week later nog niet leeggedronken met weer een nederlaag. In Amsterdam werd met 0-2 van Helmond Sport verloren. In de laatste uitwedstrijd van het seizoen was de kampioen NEC de tegenstander. Voor rust keek Jong Ajax al tegen een 2-0 achterstand aan, na rust werd er beter gevoetbald en werd de aansluitingstreffer gemaakt. Helaas bleef het daarbij. De eer werd een klein beetje gered in de laatste wedstrijd van het seizoen met een punt thuis tegen FC Oss. Zo sloot Jong Ajax het seizoen af op een twaalfde plaats. Yuri van Eijden

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2015 | | pagina 19