Bestuursraad m DD Ruim 300 leden bezochten op 4 januari de Nieuwjaarsreceptie op de Toekomst. Als voorafje had het Personeel van de Veteranen gewonnen (5-1). Hennie Henrichs hield zijn toespraak en overhandigde 'Het Kistje van het Bestuur' aan Ankie de Groot en Tijn Middendorp als vrijwilligers van het Jaar. In het seizoen 2014-2015 heeft de Bestuursraad 20 keer vergaderd. Tijdens deze vergaderingen zijn onder meer de volgende besluiten genomen: Tinus van Teunenbroek wordt leider van de Dl, Peter Kalse is benoemd tot leider van de E2, Patrick Voornhout is aangesteld als reserveleider; Frank Jepkes is benoemd tot wedstrijdsecretaris-pupillenvoetbal; De herinneringsschaaltjes bij de reünie van jeugdspelers worden door de vereniging aangeboden; Ankie de Groot en Ric van der Zwet worden gekozen tot vrijwilli ger van het jaar 2014 en worden per l juli 2015 werkend lid. Tijn Middendorp zal in het zonnetje worden gezet met het Kistje van het Bestuur; Voortaan zullen ook leden die 75 jaar lid zijn uitgenodigd worden bij de bijeenkomst van jubilarissen; Verenigingsbudget voor 2015-2016 wordt vastgesteld. De con tributies voor seizoen 2015-2016 worden verhoogd met 5%, de partnerkaarten met 10%; Jorg Smeets wordt voor twee seizoenen aangesteld als trainer/ coach van de zaterdagselectie; Voor de rest van het seizoen wordt Onno Romeijn vaste inval- leider bij de Cl; De contracten met zaterdagtrainers Dennis van der Wal, Detlef Legrand en Marco Ruitenbeek worden met een jaar verlengd; LntrmnrJifnnf LJutw Uti iflM In overleg met de directie is er extra budget beschikbaar gesteld voor Oral History; Een werkgroep o.l.v. Jan Buskermolen heeft de mogelijkheden voor een tijdelijk museum onderzocht en zal de realisatie bewerk stelligen; Het ledenvak is heringedeeld; De frequentie van de ALV wordt vanaf komend seizoen vastgesteld op 3x per jaar; Er zal in het nieuwe seizoen een 5e amateurelftal uitkomen in de zg. 100-jarigencompetite; Onder de jeugdleiders vinden voor het nieuwe seizoen de vol gende mutaties plaats: Ruud Haarms naar A2, Patrick Voornhout naar B2, Mike Harman naar Cl, Peter Kalse naar D2 en Danny Oudhuizen naar de E-pupillen. Er zijn 4 gesprekken geweest met de directie. Voorts zijn er 4 algemene ledenvergaderingen gehouden met verschillende thema's: 10 september 2014: Rondleiding met toelichting door de verbouwde en uitgebreide fitnessruimte en de gerenoveerde faciliteiten voor het vrouwenvoetbal. Vervolgens gaf Ger Boer een presentatie over het College de Toekomst (MBO-opleiding tot profvoetballer). 15 december 2014: Als thema geeft Edwin van der Sar een toelichting op het sponsorbeleid en Marc Overmars op het technische beleid. De leden van de bestuursraad, Jan Busker molen, Tonny Bruins Slot en Maarten Oldenhof, worden voor 3 jaar herkozen. 1 april 2015: Speciale aandacht was er voor de Supporters vereniging Ajax met presentaties door Anneke Ruitenberg (directeur) en Daniël Dekker (voorzitter). 25 juni 201 5: Als thema gaf Mark van Leest (Manager Media) een presentatie over toekomstige ontwikkelingen op media- gebied. Namens de bestuursraad, Ed Lefeber

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2015 | | pagina 11